Blog BazaTelefonów.pl
 

50 zł od Heyah przez Facebook Places

Operatorzy 2011-04-21 15:22

Komórkowa sieć Heyah jako pierwsza marka w Polsce wykorzystuje Facebook Places w działaniach angażujących użytkowników na Fan Page’u. Akcję zaplanowała i realizuje agencja Interactive Solutions.

Wykorzystując telefon komórkowy z Facebookiem i funkcją Places, należy w okolicy na którą naprowadzają wskazówki publikowane na Fan Page’u Heyah, wpisać nazwę "Wiosenne porządki z Heyah" i w wyświetlonym miejscu szukać Agenta. Zakamuflowany Agent po podaniu specjalnego hasła wydaje nagrodę, którą jest bezpłatne doładowanie o wartości 50 zł.

Jak dotąd akcję z powodzeniem przeprowadzono w Poznaniu i Krakowie. We wtorek 19 kwietnia w stolicy Wielkopolski agent w sztruksowej marynarce czekał zgodnie z podpowiedzią "tam gdzie kurczaki", czyli przy najsłynniejszej w Poznaniu budce z pieczonymi kurczakami niedaleko Starego Rynku. Po podaniu hasła "Kurcze pieczone" odpowiadał odzewem "Cip, cip, cip…" i wydawał nagrodę. Dzień później fani Heyah szukali agentki w Krakowie. Ci, którzy zameldowali się przy Bramie Floriańskiej i znali hasło mogli liczyć nie tylko na doładowania, ale i na gadżety Heyah.

W czwartek 21 kwietnia akcja odbędzie się w Warszawie. Więcej na Fan Page’u Heyah: www.facebook.com/Heyah

Źródło: Interactive Solutions

Wojtek Konopa, wyświetlono 3776 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum