Blog BazaTelefonów.pl
 

Ekologiczne telefony IP Yealink

Telefony 2011-04-27 10:14

Telefony IP marki Yealink, dzięki niskiemu wykorzystaniu węgla do ich produkcji i energii elektrycznej w użytkowaniu, są jednymi z najbardziej ekologicznych telefonów VoIP na rynku. Także w Polsce produkty cieszą się uznaniem środowiska ekologicznego, czego dowodem jest przyznany w lutym br. certyfikat „Zielona Marka 2011”.

Firma Yealink, producent urządzeń VoIP, od momentu założenia firmy w 2001 roku jest zwolennikiem rozwiązań przyjaznych środowisku, a dział R&D skupia swoje siły na innowacyjnych i skutecznych rozwiązaniach ekologicznych. Yealink stale obniża moc wymaganą do działania swoich produktów i dba, aby wykorzystywane materiały stanowiły przy utylizacji minimalne zagrożenie dla środowiska.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych układów elektronicznych TITAN  telefony IP Yealink efektywnie wykorzystują pobieraną energię. Urządzenia mają najniższy na rynku pobór energii, co obniża koszty ich użytkowania przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkich funkcji komunikacyjnych.

Jak twierdzi Tomasz Owczarek z firmy VoIPoint: „Telefony IP Yealink obniżają koszty utrzymania sieci komunikacyjnej i pomagają chronić Ziemię przed degradacją środowiska. Doskonała wydajność przy niskim poborze mocy to doskonała wizytówka Gospodarki Niskoemisyjnej (Low Carbon Economy)”.

Ekologiczne telefony IP
Efektywne wykorzystanie funkcji auto-provision, zdalnej książki telefonicznej i przepływu informacji online pozwala użytkownikom zrezygnować z papierowych notatek i wydruków, czyniąc przedsiębiorstwo bardziej ekologicznym.
Doskonała jakość dźwięku HD i obrazu, zapewniana w wideotelefonach Yealink, pozwala na komfortową i bezpośrednią komunikację biznesową, ograniczając w ten sposób czas i koszty podróży biznesowych.
W lutym 2011 roku firma VoIPoint, największy w Polsce dostawca urządzeń do telefonii internetowej i jedyny autoryzowany dystrybutor produktów Yealink w Polsce, otrzymała w Polsce za telefony IP marki Yealink certyfikat „Zielona Marka 2011” w kategorii Technologia. Zielona Marka to niezależny certyfikat wyróżniający ekologiczne produkty. Podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych logo Zielonej Marki. 

Yealink dla Ziemi
Pod koniec marca br. firma Yealink uczestniczyła aktywnie w akcji „Godzina dla Ziemi”, która co roku organizowana jest przez World Wildlife Fund w noc poprzedzającą zmianę czasu. Akcję zapoczątkowano w 2007 roku w Sydney jako ogólnoświatowy protest przeciwko zmianom klimatu i wezwanie do ochrony środowiska.

Więcej informacji o produktach marki Yealink można uzyskać na stronach: www.yealink-polska.plhttp://www.voipoint.pl

Źródło: VoiPoint.

Wojtek Konopa, wyświetlono 3868 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum