Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawigacja Orange przez tydzień za darmo

GPS 2011-04-28 11:16

Ruszaj w Polskę razem z Nawigacją Orange! Operator przygotował specjalną promocję „Weekendy z Orange”, w ramach której klienci sieci mają możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcyjnych usług dodatkowych w ostatni weekend każdego miesiąca.

W najbliższy weekend – od piątku  29 kwietnia od godz. 20.00 do niedzieli 1 maja do godz. 23.59 możecie pobrać na swój telefon darmową wersję Nawigacji Orange na 7 dni.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GPS pod numer 6284. W odpowiedzi otrzymamy SMS-a z linkiem do pobrania Nawigacji Orange, za pomocą którego zainstalujemy aplikację w swoim telefonie komórkowym. Z promocji mogą skorzystać klienci wybranych ofert na abonament i posiadający telefon kompatybilnych z NaviExpert – lista telefonów znajduje się pod tym linkiem.

Jak wygląda kwestia transmisji danych? Pobranie aplikacji za pomocą usługi Wap Push jest bezpłatne. Jeśli nawigację pobierzemy za pośrednictwem Internetu, zapłacimy jedynie za zapoczątkowanie transmisji danych. Natomiast samo korzystanie z Nawigacji Orange przez 7 dni od momentu aktywacji jest w obu przypadkach bezpłatne – nie zostaną pobrane już żadne opłaty za transmisję danych.

Więcej informacji o Nawigacji Orange znajdziecie na stronie Orange.

Źródło: Blognavi.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4057 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum