Blog BazaTelefonów.pl
 

Orange Combo – komplet usług w jednym oszczędnym pakiecie

Operatorzy 2011-05-05 10:39

Telefon komórkowy, telefon domowy, internet stacjonarny i mobilny - te wszystkie usługi klienci Orange mogą łączyć w pakiet i zaoszczędzić w ten sposób nawet 45 złotych miesięcznie. Orange Combo można stworzyć z 2, 3 lub 4 różnych usług jeśli wartość zobowiązania dla każdej z nich wynosi przynajmniej 39 zł. Im więcej usług w pakiecie – tym większy rabat.

Jeśli w Orange Combo znajdują się 4 różne produkty, klient otrzymuje rabat w wysokości 45 zł, pakiet składający się z dowolnej kombinacji 3 różnych produktów daje rabat 30 zł, a łącząc w pakiet 2 różne produkty zaoszczędzimy 15 zł miesięcznie.

Jak aktywować Orange Combo?
Jeśli klient już korzysta z przynajmniej 2 różnych usług w Orange, wystarczy, że przedłuży umowę na jedną z nich lub dokupi dodatkową. Wszyscy, którzy korzystają obecnie z jednej usługi będą mogli włączyć pakiet Orange Combo po dokupieniu jednej lub kilku dodatkowych usług z innych kategorii niż ta, którą już mają.

Klienci, którzy mają już aktywne Orange Combo, a jedna z usług na koncie ma wysokość zobowiązania poniżej 39 zł, mogą zwiększyć kwotę rabatu podwyższając zobowiązanie do minimum 39 zł.

Orange Combo jest aktywowane od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po tym, w którym zostały spełnione warunki korzystania z oferty. Rabat naliczany jest na fakturze za usługi Orange, proporcjonalnie do poszczególnych usług w pakiecie. Wyjątkiem jest internet stacjonarny Orange Freedom  - jeśli ta usługa znajduje się w naszym Orange Combo, rabat odejmowany jest od cen pozostałych usług. Zniżkę otrzymujemy tak długo, jak długo na naszym koncie są aktywne produkty wchodzące w skład pakietu.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.orange.pl

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3366 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • pyt (193.59.72.xxx) @ 2011-05-11 17:19:

    Orange na okres przedwakacyjny wypuścił promocję dla posiadaczy większej liczby usług. Prawdopodobnie klienci skorzystają, bo faktycznie można pare groszy zaoszczędzić. Zastanawiam się tylko, czy to ostatnia promocja przed wakacjami, czy możemy liczyć na jakieś niespodzianki.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum