Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe telefony w ofercie podstawowej PLAY

Operatorzy, Telefony 2011-05-10 12:20

Od dziś Play wprowadza do oferty podstawowej Nokię C2-01. Dodatkowo od do oferty podstawowej zostają przeniesione Nokia C1-01 i Samsung Galaxy Tab 4G READY.

Nokia C2-01
Nokia C2-01 to urządzenie typu candybar, które zostało wyposażone w 2″ wyświetlacz QVGA, radio FM z RDS, odtwarzacz mp3, Bluetooth 2.1, wejście 3.5 mm jack, przeglądarkę HTML oraz czytnik kart microSD do 16GB.

Czytaj najnowsze wiadomości, sprawdzaj pocztę e-mail i śledź serwisy społecznościowe szybko i łatwo dzięki połączeniu 3G. Wykonuj piękne zdjęcia za pomocą aparatu fotograficznego o rozdzielczości 3,2 Mpix, następnie edytuj je i zobacz każdy detal na wyraźnym ekranie lub udostępnij w serwisie społecznościowym.

Nokia C1-01
Nokia C1-01 to kolejny produkt Nokii, w którym udało się połączyć bardzo rozsądną cenę z dużą liczbą interesujących funkcji dodatkowych. Model C1-01 wyposażony jest w radio Stereo FM (opcja. z funkcją nagrywania), odtwarzacz muzyczny MP3, kamerę o matrycy VGA, wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 160 pikseli (wyświetlających 65 tys. kolorów) oraz wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm.

C1-01 wyposażona jest także w funkcję poczty e-mail (SMTP, IMAP4, POP3). Ponadto telefon posiada gniazdo kart MicroSD oraz pojemną baterię, dzięki której telefon może pozostawać w stanie czuwania do 504 godz.

Samsung Galaxy Tab 4G READY
Galaxy Tab jest innowacyjnym rozwinięciem systemu Android oraz technologii firmy Samsung. To idealne urządzenie dla tych, którzy chcą mieć Internet zawsze przy sobie ale ekran smartfona nie jest dla nich wystarczająco duży do przeglądania stron lub oglądania filmów na youtube. Poza tym Tab oferuje wiele możliwości multimedialnych – odtwarzanie DivX, gry sterowane ruchem, książki elektroniczne i dostęp do sklepu z olbrzymią ilością darmowych i płatnych gier oraz aplikacji.Ekran dotykowy o wielkości 7 cali wykonany jest w technologii pojemnościowej i posiada funkcję Multi Touch dzięki czemu nawigacja w przeglądarce internetowej jest bardzo łatwa i komfortowa bez użycia myszki i klawiatury.

Dzięki wbudowanemu aparatowi fotograficznemu o rozdzielczości 3.2 MPix w każdej sytuacji możesz zrobić zdjęcie i szybko podzielić się nim ze znajomymi poprzez Facebook lub nakręcić film i pokazać światu poprzez aplikację Youtube.

Źródło: Blogplay.pl
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 5149 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum