Blog BazaTelefonów.pl
 

Wiosenna promocja Orange w biletomatach WKM

Inne 2011-05-10 14:21

Wiosną większość wolnego czasu spędzamy aktywnie poza domem. Podróżując komunikacją miejską możemy dodatkowo skorzystać z promocji dostępnej w biletomatach Warszawskiej Karty Miejskiej Sieci ASEC. Już dziś wszyscy posiadacze telefonu na kartę w sieci Orange, mogą zasilić konto swojego telefonu kwotą 50 zł i zyskać aż 20% wartości doładowania.

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy kupić w żółto-niebieskim biletomacie WKM doładowanie Orange 50 zł, a następnie wysyłać 14 – cyfrowy kod pod bezpłatny numer 8006. Już po chwili konto telefonu zostanie zasilone kwotą doładowania powiększoną o bonus w wysokości 10 zł. Wiosenna promocja Orange potrwa do15 maja 2011, ale nie czekaj i już dziś skorzystaj z oferty oraz powiadom o niej swoich znajomych.

Środki promocyjne można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange oraz połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych.

Automaty WKM sieci ASEC, dostępne są przez cała dobę i znajdują się w dogodnych lokalizacjach takich jak: dworce kolejowe, stacje metra oraz przystanki autobusowe. Miejsca, gdzie znajdują się automaty Warszawskiej Karty Miejskiej, w których można doładować kartę telefonu, dostępne są na stronie epay Polska oraz www.wkm.info.pl

Szczegóły promocji zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie www.epaypolska.pl oraz www.orange.pl

Źródło: Epay

Wojtek Konopa, wyświetlono 4237 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum