Blog BazaTelefonów.pl
 

Sony Ericsson i Orange ogłosiły współpracę na polu rozrywki.

Inne 2011-05-11 14:25

Sony Ericsson i Orange ogłaszają zawarcie nowej umowy w dziedzinie rozrywki na lata 2011 i 2012. Umowa ta jest naturalną kontynuacją i rozwinięciem pięcioletniej współpracy, która ma przybliżać klientom muzykę, gry i rozrywkę.

Pierwszym krokiem w kierunku realizacji tej umowy jest współpraca Sony Ericsson i Orange z Davidem Guettą – didżejem uhonorowanym nagrodą Grammy Award i artystą EMI Music. Dzięki niej fani Davida Guetty będą mieli większy dostęp do jego muzyki, informacji o nim  oraz do związanych z nim wydarzeń. Odbiorcy z dziewięciu krajów będą mogli skorzystać z tysięcy biletów VIP na ponad dwadzieścia europejskich koncertów Davida Guetty, a także otrzymają wyłączny dostęp do jego setów na Ibizie, które grane będą przez całe lato, w każdy czwartek.

Dodatkowo, od czerwca br., klienci Orange będą mogli skorzystać z nowej aplikacji Android Davida Guetty, dostępnej na telefonach Sony Ericsson z rodziny Xperia™. Aplikacja będzie zawierać zakulisowe filmy, nowe ścieżki dźwiękowe i ekskluzywną zawartość. Jednocześnie fani będą mogli za pomocą tej aplikacji kontaktować się z Davidem Guettą na portalu Facebook, zmieniając statusy na „tablicy” jego profilu.

Sony Ericsson i Orange stworzą również specjalną stronę na portalu Facebook, na której fani będą mogli zostać oficjalnymi reporterami Orange. Będą oni mogli aktualizować wiadomości na temat Davida Guetty, publikując swoje wrażenia jako VIP z jego występów na żywo, czy też z podróży śladami artysty podczas jego światowego tournee tego lata.

Komentując nową umowę Sony Ericsson i Orange, David Guetta powiedział:
„Już teraz mamy liczącą się i naprawdę aktywną społeczność w sieci, a sądzę, że dzięki aplikacji opracowanej razem z Sony Ericsson będę mógł skontaktować się z wieloma nowymi fanami. Fani zyskają łatwiejszy dostęp do mojej muzyki, a ja będę mógł dzielić się z nimi wielką pasją, jaką jest moje życie jako didżeja!"

Pieter Pierle, wiceprezes i dyrektor Global Account Orange z firmy Sony Ericsson powiedział:
„W Sony Ericsson zawsze szukamy sposobów, by nagradzać odbiorców wyjątkowymi doświadczeniami, którymi będą mogli delektować się na smartfonach Xperia™. David Guetta to dla nas naturalny partner. Jest gwiazdą prawdziwie światowego formatu i rozumie ważność komunikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie możemy doczekać się kiedy dostarczymy wspaniałe, ekskluzywne materiały klientom Orange w tym roku, dzięki wspomnianej inicjatywie.”

Yves Maitre, starszy wiceprezes, Mobile Multimedia and Devices, Orange, skomentował: „W Orange jesteśmy bardzo podekscytowani najnowszym etapem naszej wieloletniej współpracy z Sony Ericsson. Mamy wspólną filozofię na temat dostarczania tego, co najlepsze w muzyce. Dzięki naszej współpracy z Davidem Guettą bardziej niż kiedykolwiek przybliżamy odbiorcom ich ulubioną muzykę, dając im prawdziwie ekskluzywne i interaktywne doświadczenie.”

Firmy Sony Ericsson i Orange od dawna ściśle współpracują nad opracowywaniem rozwiązań na urządzenia, które zapewniają klientom bezproblemowe i proste doświadczenie użytkownika, a rodzina telefonów Sony Ericsson Xperia™ jest najnowszym jej efektem.

Aplikacja Android zostanie zainstalowana w telefonach Sony Ericsson Xperia™ od czerwca 2011 r. Będzie ona dostępna jako aplikacja Android dla klientów Orange, którzy będą mogli pobrać ją z Orange App Shop.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się o doświadczeniach innych fanów, prosimy odwiedzić naszą stronę: www.sonyericsson.com oraz www.orange.com.

Źródło: Sony Ericsson

Wojtek Konopa, wyświetlono 4009 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum