Blog BazaTelefonów.pl
 

NaviExpert w Noc Muzeów za darmo

GPS 2011-05-12 16:37

W sobotę 14 maja odbędzie się Noc Muzeów. NaviExpert – dostawca nawigacji osobistej do urządzeń mobilnych – przyłączył się do imprezy zostając jej partnerem technologicznym. W związku z tym specjalnie, na tę noc, nawigacja NaviExpert będzie dostępna dla wszystkich za darmo.

Każdy zwiedzający wyposażony w telefon z odbiornikiem GPS bądź tablet bez trudu dotrze do celu pieszo, samochodem czy komunikacją miejską. Dzięki współpracy z serwisem jakdojade.pl aplikacja zasugeruje połączenia środkami komunikacji miejskiej, możliwe przesiadki, obliczy godzinę przyjazdu i odjazdu, a także trasę dotarcia do przystanków. Większe miasta ustaliły w tym dniu specjalne rozkłady jazdy, które zostały uwzględnione w nawigacji.

NaviExpert we współpracy z serwisem partnerskim coigdzie.pl przygotował specjalną listę punktów (tzw. POI) obejmującą obiekty kulturalne biorące udział w Nocy Muzeów. Wystarczy, że użytkownik wpisze hasło "noc muzeów", "noc w muzeum" lub skrócone "noc muz" z kombinacją miasta, np. "noc muz Warszawa", a dowie się nie tylko, które placówki biorą udział w akcji, ale także jakie atrakcje przewidziano dla zwiedzających.

Znalezione obiekty zostaną uszeregowane w wynikach wyszukiwania od najbliższego do najdalszego od miejsca, w którym aktualnie przebywa użytkownik i będą dodatkowo oznaczone specjalnymi ikonkami na mapie. Co więcej jeśli będzie on chciał podzielić się ciekawą lokalizacją ze znajomymi, może wysłać ją z poziomu NaviExperta.

Aplikacja zaproponuje użytkownikom miejsca biorące udział w akcji w największych miastach w Polsce, a więc w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście czy Wrocławiu, a także w mniejszych jak Radom, Otwock czy Siedlce. Łącznie baza NaviExpert przygotowana na tę noc obejmuje 141 miast i miejscowości.

Nawigacja będzie rozkodowana dla wszystkich chętnych od soboty 14.05.2011 od godziny 12:00 do niedzieli 15.05.2011 do godziny 12:00.

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3538 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum