Blog BazaTelefonów.pl
 

Ruszyły testy w ramach projektu bankowości mobilnej Polkomtela i Banku Zachodniego WBK

Inne, Operatorzy 2011-05-13 14:47

Operator sieci Plus i Bank Zachodni WBK 11 maja br. rozpoczęli dwumiesięczne testy wspólnego projektu bankowości mobilnej. Wyselekcjonowana grupa abonentów sieci Plus i klientów BZ WBK sprawdzi innowacyjne rozwiązania mBankingu, których komercyjne wdrożenie planowane jest jeszcze w tym roku.

„Spodziewam się, że już w drugim półroczu będziemy gotowi do zaoferowania usług finansowych naszym abonentom. Testy, które właśnie rozpoczęliśmy mają pomóc nam w zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności produktów. Zależy mi, aby nasi abonenci mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z synergii kompetencji Plusa i BZ WBK."– mówi Krzysztof Kilian, I Wiceprezes Zarządu Polkomtel S.A.

Testerzy sprawdzą działanie mobilnego konta osobistego w środowisku rzeczywistym – będą dokonywać realnych płatności w prawdziwych sklepach, przelewać prawdziwe pieniądze na konta i zarządzać swoimi środkami za pośrednictwem nowych kanałów dostępu.

„Chcemy umożliwić klientom Plusa prosty, bezpieczny i przyjazny dostęp do ich pieniędzy. Dziś niemal każdy ma telefon komórkowy i korzysta z niego codziennie. Jest to idealne urządzenie, dzięki któremu możemy mieć dostęp do swoich pieniędzy, w miejscu i czasie, w którym są nam potrzebne."– mówi Tadeusz Kościński, dyrektor Obszaru Direct Banking Banku Zachodniego WBK.

Rozwój, wdrożenie i komercjalizację w sieci sprzedaży operatora prowadzi dedykowana spółka zależna Polkomtel Business Development.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 4299 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • luter (193.59.72.xxx) @ 2011-05-17 18:09:

    No to czekamy na wyniki tych testów. Ale radziłbym jednak Plusowi się skupić w tym przejściowym etapie na zatrzymaniu czy raczej utrzymaniu tej samej puli klientów. Nie sugeruje że będą "uciekać" ale napewno oferta konkurencji może ich skusić, weźmy chociaż Orange Combo (dostajesz rabat jeżeli masz kilka usług), a nawet ostatnią promocję xperii w Play, bardzo kuszące propozycje.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum