Blog BazaTelefonów.pl
 

Subskrypcja MT w 48h

Inne 2011-05-17 12:31

Justpay.pl wprowadza rewolucję w zakresie uruchamiania SMS-owych subskrypcji MT, czyli płatności za otrzymany SMS. Jako jedyny serwis na rynku umożliwia wdrożenie mobilnych płatności odnawialnych w ciągu 48 godzin. Wcześniej trzeba było czekać na to nawet 4 tygodnie.

Właściciele stron internetowych, którzy chcą wprowadzić subskrypcję MT wybranych treści, nie muszą już czekać tygodniami na jej włączenie. Justpay.pl jako jedyny w Polsce uruchamia ją w zaledwie 48 godzin bez żadnych opłat aktywacyjnych i wymogu obrotu miesięcznego w obsłudze. Ta zmiana znacznie przyspiesza możliwość zarabiania na dostępie do prenumerowanych  treści.

Subskrypcja MT, czyli płatność za odebrany SMS, to rodzaj usługi, która umożliwia dokonywanie cyklicznych opłat użytkownikom abonamentowym. Użytkownik, po zapisaniu do wybranego serwisu, nie musi już pamiętać iż kończy mu się abonament czy dostęp do danego serwisu.  Zamiast tego co tydzień w określone dni i godziny otrzymuje płatną wiadomość z  informacją o przedłużonym dostępie do usługi.

Mobilne płatności odnawialne (subskrypcje MT) będą miały zastosowanie w przypadku stałych, cyklicznych płatności na stronach WWW Partnerów Justpay (np. portale z grami internetowymi, dostęp do plików, archiwów). W tym celu Partner definiując serwis przypisuje każdej płatności odnawialnej określony czas dostępu dla Użytkownika do płatnej treści. Innym przykładem wykorzystanie subskrypcji MT jest cykliczne doładowywanie konta punktowego (np. tzw. kredyty w grach internetowych). W tym przypadku Partner określa ile Użytkownik otrzymuje punktów za każdą wykonaną płatność odnawialną.

Justpay jest wiodącym produktem największego polskiego integratora usług SMS Premium i dostawcy mobilnych usług dodanych w Polsce – firmy Avantis. Serwis należy do liderów na rynku mikropłatności dokonywanych przy pomocy telefonu komórkowego.

Źródło: Justpay

Wojtek Konopa, wyświetlono 3791 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum