Blog BazaTelefonów.pl
 

MobileNavigator z obsługą tabletów, informacjami o pogodzie i parkingach

GPS, Inne 2011-05-17 15:48

NAVIGON udostępnił darmową aktualizację pełnej wersji oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator dla systemu Android . Nowe funkcje ułatwiają nawigację na smartfonach.

"Wiele z nich były sugestiami ze strony klientów," mówi Gerhard Mayr, Vice President działu Worldwide Mobile Phone Business w firmie NAVIGON. "Tym samym przekazujemy produkt, który jest dopasowany do ich potrzeb". Aktualizacja sprawia, że oprogramowanie będzie działać teraz także na urządzeniach z systemem Android 3.0 (Honeycomb), który został specjalnie stworzony pod kątem tabletów (np. Motorola Xoom, LG v900 optimus czy HTC Flyer).

Prognoza pogody, parkingi i planer podróży
Dzięki dodatkowym informacjom o celu podróży kierowcy są dobrze poinformowani zanim jeszcze wyruszą w drogę, otrzymując prognozę pogody czy adresy parkingów. Dodatkowo, dowiemy się o użytecznych celach specjalnych wokół miejsca docelowego, np. sklepach lub restauracjach. Z kolei planer podróży pozwala ustalić do 50 celów pośrednich na trasie do miejsca docelowego, a stworzone trasy mogą być zachowane i użyte w późniejszym czasie.

Oprogramowanie po aktualizacji ma także takie ułatwienia jak manualne powiększanie mapy, które pozwala używać dwóch palców do jej powiększania lub pomniejszania. Funkcja App2SD pozwala z kolei zaoszczędzić do 50 procent pamięci smartfona, przenosząc część danych na kartę pamięci. Opcjonalna funkcja Car-Off GPS pozwala wyłącznik odbiornik GPS, podczas gdy aplikacja działa w tle, dzięki czemu można oszczędzać energię smartfona. Użytkownicy znajdą także bezpośredni link do dokumentu z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami na temat oprogramowania.

Promocja
Bezpłatna aktualizacja MobileNavigator dla systemu Android jest już do pobrania z Android Market. Dla tych, którzy jeszcze nie mają oprogramowania, do 30 maja NAVIGON oferuje 30 procentowa zniżkę na jego zakup - wersja regionalna z mapami Polski (MobileNavigator Eastern EU) kosztuje teraz 39,95 EUR, a wersja z mapami całej Europy - 59.95 EUR (zamiast 89.95 EUR).

Źródło: Navigon

Wojtek Konopa, wyświetlono 3692 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum