Blog BazaTelefonów.pl
 

Emporia zaprasza na targi Golden Age

Inne 2011-05-18 15:03

21-22 maja w warszawskim Pałacu Prymasowskim odbędą się targi Golden Age. Emporia serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych Seniorów do zapoznania się z bogatą ofertą produktów dedykowanych pokoleniu 50+.

W tym roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Targów „Golden Age”, wyjątkowego wydarzenia przygotowanego specjalnie z myślą o grupie 50+. Oprócz odwiedzenia stoisk z atrakcyjnymi produktami, dla zwiedzających przygotowano program pełen ciekawych propozycji.

 Emporia, jako jeden z wystawców, tradycyjnie już pokaże projektowane dla dojrzałych konsumentów telefony, których prosta funkcjonalność i specjalistyczna konstrukcja ułatwiają użytkownikom codzienne kontakty z bliskimi.

 Organizatorzy targów przewidzieli dla gości dwudniowych pokazów szeroki wachlarz prezentacji i występów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Swoją obecnością targi uświetnią, m.in. znana podróżniczka i autorka książek Elżbieta Dzikowska, specjalista od nowoczesnych technologiach Zbigniew Urbański - prowadzący program Inspektor Gadżet
 w TVN TURBO oraz znane stylistki zaprezentują metamorfozy w stroju i makijażu.

 Na scenie zaplanowano: prezentacje sportowe i muzyczne wykład o zdrowej diecie oraz
 o współczesnych finansach. Seniorzy będą mogli aktywnie wziąć udział w targach, uczestnicząc w wielu warsztatach oraz zapoznać się z coraz bogatszą ofertą produktów i usług przeznaczonych właśnie dla nich.

 Uwieńczeniem całego wydarzenia będzie niedzielny koncert Ireny Jarockiej.

 Targi Golden Age organizowane są przez Baby Boomers/Media Express oraz Murator Expo.

Źródło: Emporia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3483 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • nuter (82.143.129.xxx) @ 2011-05-29 01:23:

    nie tylko ta firma wystawia się na tych targach. będzie sporo o wiele tańszej konkurencji. a co dla emerytów- czyli starszego pokolenia ważne, będą się tam ogłaszać polskie formy.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum