Blog BazaTelefonów.pl
 

LG ELECTRONICS UHONOROWANE KRYSZTAŁOWYM GODŁEM I TYTUŁEM MARKI GODNEJ ZAUFANIA 2011

Inne 2011-05-20 10:07

W jedenastej edycji badania European Trusted Brands w kategorii telefonów komórkowych zwyciężyła marka LG Electronics. Internauci i czytelnicy Reader’s Diges,t w kategorii telefonów komórkowych docenili markę LG Electronics przyznając jej prestiżowy tytuł Marki Godnej Zaufania. Jest to kolejna nagroda, która potwierdza wysoką jakość produktów LG docenioną bezpośrednio przez klientów.

Badani oceniali zaufanie do danej marki, a także jakość produktu w stosunku do ceny, siłę wizerunku i zrozumienie potrzeb klientów. W szesnastu krajach w Europie, respondenci wskazywali marki, którym ufają najbardziej. W jedenastej edycji European Trusted Brands, której organizatorem było Reader’s Digest, wzięło udział 33 005 osób, w tym 956 z Polski. Łącznie w trzydziestu trzech kategoriach do walki o tytuł Marki Godnej Zaufania stanęło sto dwadzieścia sześć tysięcy marek.

Podczas uroczystej gali European Trusted Brands 2011, która odbyła się 10 maja na Zamku Królewskim w Warszawie nagrody odebrali przedstawiciele marek, które potrafiły zbudować trwałe i silne relacje ze swoimi klientami, oparte przede wszystkim na zaufaniu.
W imieniu LG Electronics Kryształowe Godło Zaufania odebrał Grzegorz Kania – Dyrektor sprzedaży działu GSM LG Electronics Polska.

Respondenci przyznawali najwyższe noty biorąc pod uwagę cztery atrybuty: jakość, zrozumienie potrzeb klienta, silny wizerunek oraz stosunek wartości do ceny.

Wyniki badania zostały opublikowane w miesięczniku Reader’s Digest oraz na stronie www.markigodnezaufania.pl

Źródło: LG

Wojtek Konopa, wyświetlono 3844 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum