Blog BazaTelefonów.pl
 

„Program TV” od Onetu na telefony Nokia

Aplikacje 2011-05-20 10:27

Program ponad 280 stacji telewizyjnych można sprawdzić w dostępnej w Ovi Sklepie aplikacji „Onet.pl Program TV”. To kolejny program, dedykowany dla polskich użytkowników, przygotowany przez Onet we współpracy z Nokią, producentem najpopularniejszych telefonów komórkowych w Polsce.

„Onet.pl Program TV’ jest dostępny na wszystkie telefony z systemem Symbian^3 dotykowej oraz na starsze wersjeSymbian dotykowe jak i nie dotykowe. Oprócz efektywnej wyszukiwarki programów i kanałów, każdy z użytkowników może wybrać i dodać konkretne kanały do ulubionych lub sprawdzić programy polecane przez redakcję Onetu.

– Nasze aplikacje, spotkały się z pozytywnym przyjęciem przez użytkowników, co widać po dobrej dynamice pobrań aplikacji z Ovi Sklepu.  W porównaniu z aplikacjami na systemy iOS lub Android, te dla Nokii pobierane są w zdecydowanie większych ilościach, co wynika z utrzymującej się dominacji rynkowej naszego partnera - mówi Stefan Nowak, Head of Mobile Onetu.

Onet pracuje nad następnymi dedykowanymi na system operacyjny Symbian aplikacjami, które pojawią się na rynku w najbliższych miesiącach.

Link do strony programu: http://info.lajt.pl/Nokia/Aplikacja/programtv.html lub http://store.ovi.com/content/151960

Źródło: Grupa Onet

Wojtek Konopa, wyświetlono 4898 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum