Blog BazaTelefonów.pl
 

Firma 20:20 Mobile rozwija swoją działalność w krajach Europy Środkowej i Wschodniej

Inne 2011-05-20 10:34

Na najbliższe dwanaście miesięcy firma 20:20 Mobile postawiła sobie za cel silny rozwój działalności w Europie Środkowej i Wschodniej – zostaną otwarte dwa biura regionalne w Warszawie i Budapeszcie oraz wprowadzone nowe usługi dotyczące magazynowania i logistyki.

20:20 Mobile jest obecna na rynku Europy Środkowej i Wschodniej od pięciu lat, lecz teraz dzięki nowym działaniom, będzie mogła zaoferować swoim klientom pełen zakres usług na kluczowych rynkach europejskich – w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii, co przybliży równocześnie ofertę 20:20 Mobile dla krajów bałkańskich.

Komentując tę ekspansję, James Browning - Dyrektor Zarządzający dla Wielkiej Brytanii i Europy Środkowo-Wschodniej w 20:20 Mobile - powiedział: „Po dokonaniu strategicznego przeglądu naszych operacji, zauważyliśmy potencjał dla naszej działalności, który mógłby przynieść nam takie same sukcesy, jak w Wielkiej Brytanii. Jest to potencjał rozwijającego się rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, a pierwszym krokiem, który moglibyśmy zrobić to zapewnienie tam pełnej oferty usług magazynowania i logistyki.

Będziemy pracować w ścisłym kontakcie z klientami, aby móc w krótkim czasie oferować im coraz to większą gamę rozwiązań spełniających ich wymagania związane z ekspansją, rozwojem i sukcesami.”

Skoncentrowanie działań w Europie Środkowej i Wschodniej pozwoli firmie 20:20 Mobile na magazynowanie większej ilości towaru w tym regionie, co zredukuje czas realizacji zamówień i umożliwi kontraktowanie mniejszych zamówień po niższej cenie. W efekcie, rynek dla 20:20 Mobile powiększy się, a klienci, zarówno duże, jak i małe firmy, odniosą korzyści z usług oferowanych przez firmę i siły nabywczej.

„Znamy doskonale rynek telekomunikacyjny i mamy unikalne doświadczenia, co stanowi wartość dodaną w całym łańcuchu realizowania dostaw - dla producentów, sieci dystrybucji i sprzedawców detalicznych.” – dodał James Browning – „Dodatkowo, będziemy teraz mogli dostarczać nasze wyróżniane nagrodami usługi nowym partnerom i klientom w regionie, w którym dystrybucja jest kluczowa przy planowaniu ekspansji zarówno klientów jak i dostawców.

Chcemy skupić się na stworzeniu pełnego łańcucha dostaw, który obejmie wszystkie etapy cyklu życiowego produktu - od analizy rynku i zarządzania do oferowania akcesoriów i świadczenia wsparcia technicznego.  Jest to pierwsza faza ekspansji, a oczekujemy, że w ciągu najbliższych lat nasz region będzie rozwijał się jeszcze bardziej."

Biurami w Polsce i na Węgrzech zarządzają obecnie:

POLSKA

Tadeusz Woronowicz – Poland Country Manager w 20:20 Mobile; swoje zawodowe doświadczenie zdobywał m.in. w Panasonic Polska jako dyrektor ds. sprzedaży i Kodak Polska jako Country Sales Manager. Z rynkiem GSM związany jest od początku jego rozwoju w Polsce, co pozwoliło mu świetnie zapoznać się ze specyfiką pracy operatorów komórkowych jak i rynku sprzedaży detalicznej.
   
Marcin Chełmiński–  Business Development Manager w 20:20 Mobile;  jego droga zawodowa rozpoczęła się w firmie Nokia Networks, następnie pracował jako Service Account Manager dla Polski, Chorwacji i Słowenii w Sony Ericsson. Doskonale zna i rozumie wymagania klientów detalicznych i sieciowych.
   
WĘGRY

Tamas Szilvasi– Hungary Country Manager w 20:20 Mobile; swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Hyundai Mobile Hungary Sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za tworzenie węgierskiej spółki zależnej Hyundai Mobile Europe Generalvertratung GmbH. Był także krajowym przedstawicielem BenQ / BeITel Mobile GmbH.

Andre Kadas- Sales Direcor na Rynki Europy Środkowo-Wschodniej w 20:20 Mobile. Swoje zawodowe doświadczenie zdobywał jako Sales Director, Mobile Communications w LG Electronics Magyar Kft oraz Managing Director w Brighpoint Fin/Balt/Rus.

Więcej informacji na stronie: www.2020Mobile.com

Grupa 20:20 Mobile

Grupa 20:20 Mobile jest wiodącym dystrybutorem produktów telefonii komórkowej, a także dostawcą usług outsourcingu procesów biznesowych dla branży telekomunikacyjnej.  Siedziba Grupy znajduje się w Crewe, w północno-zachodniej Anglii. Zatrudniamy ponad 1300 osób w różnych lokalizacjach w całej Europie i na Bliskim Wschodzie.   Nasza roczna sprzedaż wynosi ponad 1,2 mld funtów (1,8 mld USD). Mamy ponad 8000 aktywnych klientów, w tym producentów, operatorów sieci, operatorów wirtualnych sieci mobilnych (MVNO), sprzedawców detalicznych i dilerów. 

20:20 Mobile jest autoryzowanym dystrybutorem dla wiodących producentów telefonów komórkowych oraz jednym z największych na świecie dystrybutorów akcesoriów do telefonów komórkowych. Zajmujemy się każdym etapem cyklu życiowego telefonu komórkowego i akcesoriów związanych z telefonią komórkową - od planowania do wymieniania.  Nasi klienci, w uznaniu naszej wiedzy branżowej i doświadczenia w realizowaniu dostaw, ufają nam w takich aspektach jak: wybór, znalezienie źródła, konfiguracja, prezentowanie, promowanie, dostarczanie, podłączanie i serwisowanie urządzeń dla potrzeb własnej działalności przedsiębiorców oraz dla ich klientów. 

W czerwcu 2010 r. Grupa 20:20 Mobile została uznana za największą prywatną spółkę w Wielkiej Brytanii w sektorze telekomunikacji (pod względem sprzedaży) w rankingu „Deloitte Top Track 100” magazynu The Sunday Times, a w rankingu wszystkich spółek krajowych otrzymała miejsce 46 (www.fasttrack.co.uk).

Więcej informacji, w tym dane kontaktowe, znajdują się na oficjalnej stronie Firmy: www.2020mobile.com

Źródło: 2020mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 4615 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum