Blog BazaTelefonów.pl
 

Obniżka cen i gratisy w sklepie HaloNet

Inne 2011-05-20 12:40

Telefonia internetowa HaloNet obniżyła ceny w swoim sklepie internetowym oraz wprowadziła dodatkowe bonusy do każdego zakupionego sprzętu.

Telefonia internetowa HaloNet wprowadziła dużą obniżkę w swoim sklepie internetowym. Ceny spadły nawet o 16%, co daje oszczędność do 50 zł na jednej sztuce sprzętu. HaloNet obniżył ceny zarówno na bramki VoIP marki Cisco, jak i na telefon IP firmy Siemens. Przykładowo, popularna dwuportowa bramka PAP2T kosztuje teraz 179,90 zł brutto, a telefon Gigaset A580IP 229,90 zł brutto. Dodatkowo operator dodał gratisy do każdego modelu w postaci 100 minut darmowych rozmów i jednego numeru telefonicznego.

Atrakcyjność oferty zwiększa fakt, że wszystkie bramki marki Cisco są automatycznie konfigurowane. Oznacza to, że po zakupie takiej bramki wystarczy zalogować się na stronie HaloNet, wpisać numery bramki (mac i seryjny), a następnie podłączyć ją do zasilania i internetu. Urządzenie samo pobierze wszystkie potrzebne ustawienia, w tym dane konta telefonicznego oraz najnowszy firmware. Takie rozwiązanie – twierdzi operator – zapewnia wysoką stabilność w korzystaniu z usługi, ponieważ w momencie pojawienia się zmian, w tym nowego oprogramowania, bramka automatycznie pobierze je w ciągu 24 godzin.

Pojawiły się też nowości w sklepie HaloNet, jak urządzenie wielofunkcyjne Cisco WRP400, czyli router Wi-Fi z bramką VoIP, oferowane również z darmowymi minutami, numerem i automatyczną konfiguracją. HaloNet zapowiada dalsze wzbogacanie oferty swojego sklepu internetowego o sprawdzone rozwiązania. Jest również otwarty na wszelkie sugestie i propozycje swoich Klientów. To ich potrzeby są przecież najważniejsze.

Źródło: HaloNet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3798 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum