Blog BazaTelefonów.pl
 

Spryciarze.pl, czyli nowe zrób to sam za darmo na wap.plus.pl

Operatorzy 2011-05-24 08:35

Od 24 do 29 maja klienci sieci Plus mogą bezpłatnie oglądać na swoich telefonach materiały z serwisu Spryciarze.pl.

Spryciarze.pl to pierwszy polski internetowy poradnik wideo pokazujący jak poradzić sobie z codziennymi problemami. Wśród kilku tysięcy filmów zamieszczonych na portalu znajdziemy miedzy innymi odpowiedzi na pytania: Jak zabezpieczyć gniazdko elektryczne?, Jak zrobić maszynkę do robienia waty cukrowej?, Jak obronić się przed napastnikiem?, Jak zamontować okap kuchenny? W trakcie promocji na wap.plus.pl koszt oglądanych filmików wynosi 0 zł i klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych.

 Spryciarze.pl to nie tylko portal z filmikami nawiązującymi do kultowego programu Adama Słodowego „Zrób to sam", ale również miejsce gdzie spotykają się ludzie chcący podzielić się swoimi oryginalnymi pomysłami z innymi użytkownikami internetu. Kluczową dewizą portalu jest hasło Pokaż, co potrafisz!

 Wap.plus.pl jest darmowym portalem rozrywkowo-informacyjny dla klientów sieci Plus korzystających z internetu w komórce. Aby skonfigurować telefon należy wysłać „pustego" SMS-a na numer 6565.

 Zapraszamy na wap.plus.pl oraz do oglądania za darmo w dniach 24-29 maja „spryciarzy"!

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 4584 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum