Blog BazaTelefonów.pl
 

Nielimitowany internet w telefonie w ofertach Plus na Kartę i Plus Mix

Internet, Operatorzy 2011-05-25 10:52

25 maja br. Plus wprowadza nowe, bardzo atrakcyjne pakiety internetowe oparte na nielimitowanym ilością danych dostępie do internetu w telefonie. Oferta została przygotowana dla Abonentów Plusa na Kartę oraz Plus Mix. Do wyboru są dwa Pakiety internetowe Non Stop:

W przypadku Pakietów Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane żadne opłaty, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość przesyłania danych do 32 kb/s. Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.

Pakiety można włączyć:

  • wpisując na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny podany w tabeli powyżej i naciskając przycisk „zadzwoń”
  • przez internet na stronie www.online.plus.pl

Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

Dla Klientów, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, w ofercie pakietów internetowych pozostaje także dotychczasowy, klasyczny pakiet o wielkości 25 MB za 5 zł (a dla Klientów Plus Mix, także pakiet 125 MB za 6 zł). Po wykorzystaniu ilości danych w tych pakietach opłaty za dalszą transmisję są pobierane zgodnie z posiadaną przez Abonenta taryfą.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę, taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plus Mix, taryfy: Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla

Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Pozostałe pakiety internetowe dostępne wcześniej w ofercie zostają zamknięte.

Pakiety internetowe można wykorzystać do przeglądania mobilnych stron ulubionych portali internetowych czy serwisów społecznościowych, odbierania i wysyłania emaili, korzystania z różnych aplikacji wymagających połączenia z siecią (jak np. nawigacja, komunikatory), ściągania tapet, gier, dzwonków, czy plików muzycznych.
 Można także z nich skorzystać podłączają telefon komórkowy do komputera i wykorzystując go jako modem przy połączeniu z internetem.

Przypominamy, że wszyscy Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl w zasięgu sieci Plus.

Źródło: Plusblog.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4868 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum