Blog BazaTelefonów.pl
 

Nokia partnerem Eska Music Awards

Inne 2011-05-25 13:16

Już 28 maja w katowickim Spodku po raz dziesiąty przyznane zostaną nagrody Eska Music Awards. Muzyczny sklep Nokia został partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Chcąc wspierać legalne ściąganie muzyki z sieci firma Nokia przyzna nagrodę Cyfrowy Hit Roku w kategorii POP. Wyróżnienie otrzyma artysta, którego utwór odnotował największą ilość pobrań w muzycznym sklepie Nokia.

Internetowy sklep muzyczny firmy Nokia (www.music.ovi.com) oferuje ponad 6 mln utworów artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego. Serwis umożliwia pobranie muzyki (zarówno pojedynczych utworów, jak i całych albumów) w formacie mp3 na telefon i komputer. Pliki nie są zabezpieczone systemem DRM, co pozwala odtwarzać je nie tylko w telefonie, czy komputerze, ale także na innych urządzeniach przenośnych różnych producentów.

- Zdecydowaliśmy się na udział w projekcie Eska Music Awards, ponieważ jako największy sklep z mp3 w Polsce, oferujemy nie tylko dostęp do utworów polskich i zagranicznych twórców, ale też stanowimy doskonałą alternatywę dla nielegalnego ściągania muzyki z sieci – powiedział Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland. Nowa kategoria – Cyfrowy Hit Roku – podkreśla także, że muzyka w sieci jest coraz bardziej popularna. Stanowi ona bogaty zbiór dla konsumentów, a dla artystów jest kolejną metodą rozpowszechniania muzyki i dotarcia do fanów.

W ramach koncertu towarzyszącemu wręczeniu nagród Eska Music Awards wystąpią gwiazdy światowej sceny muzycznej, takie jak: Skunk Anansie, Madcon czy Alexis Jordan. Z polskich artystów usłyszymy m.in. zespół Afromental, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna. Wydarzenie będą relacjonować reporterzy Radia Eska, a transmitować je będzie TVP2.

Źródło: Nokia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3936 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum