Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe plany taryfowe z netbookami i tabletami za 1 zł w ofercie mobilnego internetu Orange Free

Operatorzy 2011-05-25 14:59

Od 25 maja w ofercie mobilnego internetu dla klientów indywidualnych są dostępne nowe plany taryfowe, w których razem z usługą można kupić nowoczesny netbook lub tablet już za 1 zł. Klienci wybierający nową ofertę Orange Free z tabletem lub netbookiem, oprócz dużych pakietów gigabajtów dostaną dodatkowo nawet 600 minut i 300 SMS-ów, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy.

Nowe plany poszerzają dotychczasową ofertę Orange Free o cztery nowe abonamenty. Podpisując umowę na czas określony, klienci mogą w każdym z nich wybrać jeden z nowoczesnych tabletów lub netbooków w cenie promocyjnej. Do wyboru są:

  • netbooki - Samsung NC110, HP Mini 210 3G oraz Acer Aspire One D260,
  • tablety - Samsung Galaxy Tab oraz Orange Tablet.

Aby zapewnić klientom pełne wykorzystanie możliwości tabletów, w abonamencie zawarto bardzo duże, miesięczne pakiety minut i SMS-ów. Dzięki nim, mogą nie tylko swobodnie korzystać z internetu ale rozmawiać i wysyłać wiadomości. Ponadto, klienci przedłużający umowę, którzy wybiorą ofertę z netbookiem lub tabletem, co miesiąc zyskają dodatkowo o 40 proc. więcej gigabajtów na transfer danych. Do wyboru są cztery warianty umowy na czas określony: 36, 30, 24 lub 16 miesięcy.

Kupując netbooka lub tablet z ofertą Orange Free klienci zyskują:

  • duże limity transferu danych – aż do 25 GB miesięcznie, i do 35 GB przy przedłużeniu umowy,
  • atrakcyjne pakiety na połączenia i wiadomości w Orange – nawet 600 minut i 300 SMS-ów co miesiąc, do wykorzystania z własnej karty SIM lub innego numeru w Orange,
  • nielimitowany, bezpłatny internet w nocy, dzięki usłudze Szczęśliwe Godziny,
  • atrakcyjne usługi dodatkowe - Cała Naprzód oraz Dodatkowe Pakiety GB,
  • dostęp do najszybszego mobilnego internetu - do 42 Mb/s w technologii HSPA+ DC,
  • dostęp do największego w kraju zasięgu szybkiego internetu w technologii CDMA.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Wybrane ceny sprzętu w ofercie Orange Free (z VAT):

Wszyscy klienci aktywujący usługi dostępu do internetu mobilnego w Orange otrzymują kartę SIM/R-UIM, która umożliwia korzystanie z technologii CDMA oraz najszybszej w Polsce, dostępnej komercyjnie technologii HSPA+ DC. Dzięki temu, mogą korzystać z największego na rynku zasięgu mobilnego internetu z prędkością do 42 Mb/s, w miastach oraz do szybkiego internetu CDMA na terenach pozamiejskich. (Korzystanie z sieci CDMA wymaga modemu obsługującego tę technologię). Używając karty SIM/R-UIM można korzystać również z połączeń telefonicznych, SMS-ów oraz MMS-ów, zarówno w netbooku, tablecie i telefonie.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 4699 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum