Blog BazaTelefonów.pl
 

Cenowa i jakościowa rewolucja na polskim rynku gier mobilnych

Inne 2011-05-26 08:43

Ruszył SkyPlay.pl – nowy serwis internetowy oferujący gry na komórkę o 25% taniej niż inne sklepy, a także unikalną na polskim rynku możliwość zwrotu pieniędzy za zakupioną grę. Jest to możliwe dzięki pełnej integracji serwisu z platformą płatności mobilnych SkyCash.

SkyCash wprowadza SkyPlay.pl, kolejne rozwiązanie skierowane do miłośników gier na komórkę. Dotychczas firma uruchomiła współpracę na podobnej zasadzie z Mobila.pl, największą kolekcją gadżetów na komórkę w Polsce. SkyPlay.pl to bogaty zbiór starannie wyselekcjonowanych gier na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Java i Android. Każdy z kilkudziesięciu pogrupowanych gatunkowo tytułów został opatrzony krótkim opisem, kolorowymi zdjęciami oraz informacją na temat obsługiwanych modeli telefonów. Tym, co zdecydowanie wyróżnia SkyPlay na tle innych serwisów z grami jest pełna integracja z popularną na polskim rynku platformą płatności mobilnych SkyCash. Dzięki temu użytkownicy systemu mogą zaoszczędzić na każdym zakupie do 25 proc. ceny rynkowej gier.

Kolejna nowość, jaką przynosi SkyPlay.pl to całkowity brak ryzyka nieudanej inwestycji w grę, czego entuzjaści mobilnej rozrywki doświadczyli niezliczoną ilość razy. – Unikalną cechą SkyPlay jest automatyczne zwracanie pieniędzy w przypadku, kiedy gra nie jest kompatybilna z modelem telefonu użytkownika. Taka funkcjonalność – swoista „gwarancja satysfakcji” – możliwa jest dzięki SkyCash – mówi Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. –Dotychczasowe technologie nie dają użytkownikowi szansy na zwrot środków.

Kupowanie gier w SkyPlay.pl jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, a następnie wpisać numer i kod wybranego tytułu. Kolejny, i zarazem ostatni, krok to zatwierdzenie transakcji indywidualnym kodem PIN. Bezpośrednio po wykonaniu tych czynności na numer telefonu użytkownika wysłany zostanie SMS z linkiem do pobrania gry. Część gier można kupić także bezpośrednio w samej aplikacji SkyCash, co jeszcze bardziej przybliża miłośnikom komórkowej rozrywki ich ulubione gry.
Do płacenia z wykorzystaniem SkyCash potrzebny jest telefon z dostępem do Internetu. System jest niezależny od operatorów GSM i działa na większości telefonów używanych obecnie na polskim rynku.

SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Stosowany jest do kupowania biletów komunikacji miejskiej, doładowania telefonów na kartę, kupowania gier i treści elektronicznych na stronach SkyPlay.pl i Mobila.pl, a także do rozliczeń pomiędzy znajomymi, płatności w punktach usługowych, np. w kawiarni, restauracji, czy taksówce. Do SkyCash można zaprosić posiadacza każdego spośród 40 mln numerów telefonów komórkowych zarejestrowanych w Polsce. W tym roku SkyCash zdobył prestiżowe wyróżnienie w kategorii „Innowacyjny Start-Up / Technostarter”, w ramach II edycji konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Główne zastosowania SkyCash:

  • Płatności pomiędzy użytkownikami
  • Płatności w Internecie
  • Płatności za towary i usługi
  • Płatność za treści elektroniczne
  • Bilety komunikacji miejskiej
  • Opłata za parkowanie
  • Alternatywa dla Premium SMS
  • Doładowania telefonów na kartę.

Źródło: SkyCash

Wojtek Konopa, wyświetlono 3996 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum