Blog BazaTelefonów.pl
 

Opera Mobile Emulator

Inne 2011-05-26 09:18

Źycie projektantów stron i web deweloperów stało się prostsze. Opera Software udostępniła najnowszą wersję Opera Mobile Emulator, kluczowego narzędzia dla każdego twórcy stron i treści internetowych.

Mobilne testowanie jest nową jakością nowoczesnego tworzenia stron. Mimo to testowanie na telefonach i tabletach nie jest wygodne – trzeba kupić wiele telefonów lub zainstalować skomplikowane SDK. Dzięki nowemu emulatorowi od Opery ten problem to już historia. Dzisiaj pobranie go, uruchomienie na PC i Maku oraz zastosowanie ustawień takich jak rozmiar ekranu czy tryb wprowadzania danych, jest prostsze niż kiedykolwiek.

Dzisiejsze wydanie jest deweloperskim uzupełnieniem wcześniejszego wydania Opery Mobile 11 dla Symbiana i Androida. Opera Mobile działa już na tych platformach, a teraz dodaliśmy jeszcze możliwość uruchomienia produktu na Windowsie, Maku i Linuksie.

- Opera Mobile Emulator to doskonałe narzędzie dla każdego, kto zajmuje się mobilnym tworzeniem stron– powiedział Andreas Bovens, szef Developer Relations & Tools w Opera Software. – Chcieliśmy, by mobilne testowanie było super proste (tak, nawet naszym piarowcom udało się tego użyć!). W emulatorze znajdziecie mnóstwo opcji ustawień dla szerokiej gamy mobilnych platform. A do tego możecie debuggować stronę dzięki zdalnemu narzędziu debuggowania.

Emulator do pobrania z: www.opera.com/developer/tools/mobile/

Źródło: Opera Software

Wojtek Konopa, wyświetlono 3978 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum