Blog BazaTelefonów.pl
 

Wodoodporne etui Cellular Line

Gadżety 2011-05-27 13:20

Najnowsze, wodoodporne dodatki Cellular Line zostały stworzone przede wszystkim z myślą o komforcie posiadaczy iPhon`a, iPad`a i telefonów dotykowych. Mimo wszystko są one wszechstronne i mogą posłużyć do ochrony małych rzeczy, takich jak: aparat kompaktowy, klucze czy pieniądze. Każdy z czterech modeli pokrowców Cellular Line chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, wodą, piaskiem, solą, kurzem, kremem, smarami, na które sprzęt jest narażony w okresie wakacyjnym. Każdy musi go mieć.

Cellular Line to firma starająca się być tuż obok trendów rynkowych i w jak najlepszy sposób zaspokajać potrzeby klientów, ułatwiając i umilając im życie. Poszerzając swoją ofertę o wodoodporne etui z pewnością sprawi wiele radości osobom, szukającym odpowiedniego zabezpieczenia dla swojego sprzętu zawsze w okresie wakacyjnym. Świetnym udogodnieniem jest możliwość rozmawiania, słuchania, pisania smsów, korzystania z ekranu dotykowego oraz robienia zdjęcia bez wyciągania sprzętu z etui. Każdy może wykorzystać je w zależności od wyobraźni i potrzeb.

Pierwszy model – Voyager dla iPhon`a dostępny jest w trzech kolorach: różowym, białym i czarnym. Dodatkowy pasek na szyję zapewnia bezpieczne i wygodne mocowanie.

Kolejne Etui Voyager Music spodoba się maniakom, słuchającym muzyki w każdym, możliwym miejscu. Wystarczy podłączyć słuchawki do sprzętu i słuchać np. w wodzie. Uniwersalny, elegancki kolor czarny to jego dodatkowy atut.

Z kolei model Riviera przeznaczony jest dla iPhona 3G/3GS/4. Kolor biały, twarde obramowanie z przejrzystą sylikonową nakładką na ekran dotykowy i systemem szybkiego dostępu do iPhona przyciągnie uwagę wielu osób. Ciekawostką jest, że pokrowiec bez problemu unosi się na wodzie i jest wodoodporny do 6 metrów pod wodą.

Ostatnie etui - Voyager dla iPad`a/iPad`a2 może być również przeznaczone dla smartphonów i różnorodnych drobiazgów. Małe, zgrabne okienko na aparat cyfrowy z pewnością ucieszy fotozapaleńców, a czarny kolor doda eleganckiego charakteru.

Źródło: Cellular Line

Wojtek Konopa, wyświetlono 6236 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum