Blog BazaTelefonów.pl
 

Xperia Play już w sklepach aetka

Telefony 2011-05-30 11:51

FIFA i Need for Speed w telefonie? Z Sony Ericsson Xperia Play to możliwe. Nowy smartfon z Androidem 2.3 i funkcją przenośnej konsoli do gier jest już dostępny w sklepach aetka.


 

Na pierwszy rzut oka nowa Xperia Play nie różni się wyglądem od klasycznego smartfonu. Pełnowymiarowy gamepad, który czyni z niej centrum mobilnej rozrywki, ukryto pod rozsuwaną obudową. Ten specjalny kontroler jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich zapalonych graczy. Urządzenie, na które dostępne są już takie tytuły, jak Tom Clancy’s Splinter Cell czy FIFA, to pierwszy na świecie telefon z certyfikatem Playstation.

Moc Androida
Oprócz funkcji typowo rozrywkowych, Xperia Play jest przede wszystkim pełnoprawnym smartfonem pracującym pod kontrolą najnowszego Androida 2.3. Dzięki rozwiązaniom, które są już standardem w urządzeniach z systemem operacyjnym Google, nowy telefon od Sony Ericsson sprawdzi się także jako mobilny pomocnik biurowy. Urządzenie posiada szybkie łącze WiFi oraz interfejs Bluetooth. Nie zabrakło też aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 mpix oraz kamery przydatnej w trakcie wideorozmów.

Radość grania
Xperia Play wyposażono w 1 GHz procesor Qualcomm i zaawansowany układ graficzny Adreno 205, dzięki którym jest w stanie wyświetlić nawet 60 klatek na sekundę. Duży 4-calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 daje żywy i kontrastowy obraz w 16 mln kolorów.  Oprócz czułego na dotyk wyświetlacza, urządzenie posiada wysuwany gamepad z klawiszami kierunkowymi, przyciskami akcji, klawiszami L/R i dwoma analogowymi dżojstikami dotykowymi. Ten dodatek pozwala szybko i precyzyjnie wyeliminować wroga w Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction HD, a także celnie strzelać gole w Hockey Nations 2011. Dzięki ścisłej współpracy Sony z EA Games oraz Gameloft telefon posiada obecnie 5 fabrycznie zainstalowanych gier.

Pierwszy telefon z cetyfikatem PlayStation można od początku maja kupić w ogólnopolskiej sieci sklepów telekomunikacyjnych aetka.

Źródło: Yasna

Wojtek Konopa, wyświetlono 4458 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum