Blog BazaTelefonów.pl
 

Mobilne serwisy społecznościowe są niedoszacowane

Inne 2011-06-02 15:15

Megapanel od marcowej fali badania prezentuje liczbę odsłon mobilnych. W zestawieniu nie znajdziemy jednak serwisów społecznościowych - Facebooka, YouTube czy Naszej Klasy - pisze portal Interaktywnie.com z Grupy Money.pl.

Nowe badanie obejmuje bowiem wyłącznie te witryny, które zapłaciły i zainstalowały na stronie kod Gemiusa (site-centric). Społecznościowe serwisy zza granicy, z których korzystają również polscy internauci, nie mają szans by trafić do tabeli z wynikami mobilnych odsłon.

Interaktywnie.com sprawdził, który z serwisów cieszy się największą popularnością w mobilnych odsłonach. Z rankingu wynika, że najchętniej odwiedzamy portale informacyjne - Onet.pl, Wirtualną Polskę i Gazetę.pl. Równie chętnie przeglądamy witryny grupy Allegro. Grupa Onet w marcu 2011 roku zanotowała ponad 54 miliony mobilnych odsłon - to 1,62 procent wszystkich odsłon witryn grupy.

 Odsłony mobilne stanowią największy odsetek wszystkich wizyt w serwisie 3gplay.pl. Wejścia z telefonów i tabletów stanowią ponad 18 procent. Co ciekawe, serwis ten notuje niską liczbę użytkowników - raptem 183 tysiące. Z tym wynikiem nie plasuje się w pierwszej 20 największych polskich serwisów.

Źródło: Interaktywnie.com

Wojtek Konopa, wyświetlono 3704 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum