Blog BazaTelefonów.pl
 

Facebook przez SMS w sieci GaduAIR

Operatorzy 2011-06-09 11:48

Dobra wiadomość dla użytkowników GaduAIR korzystających z portalu Facebook. Każdy może teraz włączyć w komórce usługę „Facebook przez SMS”. Wystarczy wysłać SMS o treści FB lub F na nr 2665, a następnie wpisać otrzymany kod aktywacji w ustawieniach swojego konta (Konto > Ustawienia konta > Facebook Mobile; jako operatora należy wskazać „Plus Poland”).

W ramach konta FB można też zarządzać dodatkowymi ustawieniami usługi, takimi jak np. rodzaj powiadomień otrzymywanych na telefon (Konto > Ustawienia konta > Powiadomienia). Koszt wysłania SMS-a wynosi 6 groszy. Uwaga: z przyczyn niezależnych od GaduAIR oczekiwanie na SMS z kodem aktywacyjnym może trwać nawet do kilku godzin (choć zwykle trwa to kilkanaście sekund).

Niektórzy już wcześniej odnotowali fakt uruchomienia tej usługi niemniej dopiero teraz oficjalnie możn apotwierdzić fakt, że dzięki uprzejmości Plusa – partnera GaduAIR w zakresie infrastruktury sieci – można już korzystać z ‘Facebooka przez SMS”. Więcej informacji o oraz listę wybranych kodów SMS-owych znajdziecie na stronie gaduair.pl/facebook-sms

Źródło: GaduAIR

Wojtek Konopa, wyświetlono 3664 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum