Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile Głównym Partnerem OFF Festival Katowice

Inne, Operatorzy 2011-06-10 14:50

Operator sieci T-Mobile został Partnerem Głównym OFF Festival Katowice 2011. Polska Telefonia Cyfrowa, zaangażowała się w festiwal, który - podobnie jak T-Mobile - nie zna granic: łączy różne kultury i tradycje muzyczne, odkrywa nowe zjawiska, przełamuje stereotypy. Wspiera artystów oryginalnych, nietuzinkowych i odważnych.

Najkrótsza, dla młodych artystów, droga na sceny tego niezależnego festiwalu będzie prowadziła przez muzyczny portal T-Mobile Music. Już wkrótce na portalu ruszy konkurs dla debiutantów, którzy chcą zagrać na OFF-ie. Będzie to ostatnia szansa, żeby zaistnieć na tegorocznej edycji imprezy i zarazem pierwsza dla wielu młodych muzyków, by zaprezentować się przed tak szeroką publicznością. Poza tym T-Mobile opiekował się będzie jedną ze scen OFF Festivalu - T-Mobile Music Scena Eksperymentalna. Wystąpią na niej 3 zespoły wyłonione w specjalnej edycji plebiscytu Zrób Głośniej! ogłoszonym na T-Mobile Music oraz wcześniej zaproszeni artyści. Szczegóły konkursu już niebawem na stronie www.t-mobile-music.pl.

OFF Festival to cykliczna impreza, która obejmuje szeroko rozumianą muzykę alternatywną. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia w Katowicach, w parku Doliny Trzech Stawów. Dyrektorem festiwalu jest Artur Rojek.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3727 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum