Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy Samsung w ofercie Play

Operatorzy, Telefony 2011-06-10 15:37

Od dziś (10 czerwiec) do oferty podstawowej Play wchodzi nowy telefon - Samsung C3750. Ponadto z oferty na życzenie do oferty podstawowej przeniesiony został myPhone 1070 chiaro oraz zmieniła się cena HTC Desire.

 

Samsung C3750
Telefony Samsung C3750 sprawdzi się w roli osobistego asystenta, który nie tylko zarządza pocztą i kalendarzem, ale również komunikuje o najświeższych, interesujących ich użytkowników informacjach. Zamknięty w rozsuwanej obudowie Samsung C3750 swój wygląd zawdzięcza matowej fakturze i metalicznemu wykończeniu. Telefon wyposażono w ekran o przekątnej 2,4 cala, umożliwiający swobodne przeglądanie obrazów i tekstu. Telefon dzięki dostępowi do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, pozwala być w ciągłej łączności z przyjaciółmi, rodziną oraz utrzymywać kontakty biznesowe.

Dzięki komunikatorom internetowym Google Talk, Yahoo, czy Windows Live Messenger, użytkownik telefonu może pozwolić sobie na bieżącą korespondencję ze znajomymi. Telefon Samsung C3750 wyposażono w aparat fotograficzny 3,2 MPix, radio i odtwarzacz muzyczny. Uniwersalne gniazdo minijack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki również przez zwykłe słuchawki.

myPhone 1070 chiaro
myPhone 1070 chiaro z serii Simple Life to telefon do wykonywania połączeń i wysyłania SMSów. Model wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz, radio, latarkę i przycisk alarmowy. W MyPhone serii Simple Life najważniejsza jest maksymalna prostota. myPhone 1070 chiaro jest dowodem na to, że łatwy w obsłudze telefon może być również ładny.

myPhone 1070 chiaro obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

HTC Desire
HTC Desire oferuje szeroki zakres obsługi wiadomości, komunikacji, zdjęć i wszystkich ważnych aspektów codziennego życia. Smartfon wykorzystuje jeden z najbardziej zaawansowanych ekranów, które obecnie można znaleźć w telefonach. HTC Desire wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED WVGA o przekątnej 3,7 cala, ułatwiający przeglądanie zawartości stron internetowych wideo i zdjęć, a także serwisów społecznościowych.

Sercem smartfonu jest procesor Snapdragon, o częstotliwości 1 GHz, mogący obsługiwać wideo Adobe Flash 10.1. Desire do obsługi wykorzystuje optyczny trackball. Ponadto na pokładzie znajdziemy Kamerę o matrycy 5MPix z autofokusem i funkcją Geotagging, GPS oraz G-Sensor.

Cennik

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 5453 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum