Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa gama screen protectorów GT – ochrona gwarantowana

Gadżety 2011-06-15 16:43

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nową rodzinę screen protectorów z powłoką antyrefleksyjną, która zatrzymuje promienie słoneczne sprawiając, że wyświetlacz jest czytelny w każdych warunkach oświetlenia.

Folie ochronne z logo GT zapewniają długotrwałą ochronę wyświetlaczy LCD telefonów komórkowych, PDA oraz tabletów. Wytrzymałe, odporne na zarysowania tworzywo szczelnie przylega do ekranu niczym gładka, niewidoczna powłoka. Niezwykle cienka, przezroczysta tafla zapewnia unikalne odwzorowanie kolorów. Technologia ANTIREFLEX w modelach MATT GT screen protector powoduje, że mimo nasłonecznienia ekran jest czytelny, a informacje na nim wyświetlane łatwe do odczytania. Folie Mirror zamieniają nam telefon w podręczne lusterko gdy gaśnie podświetlenie wyświetlacza.

Folie ochronne GT oznaczone symbolem PRIVAT dodatkowo zapewniają, że dane prezentowane na ekranie widoczne są jedynie dla użytkownika, a osoby znajdujące się obok nie mogą ich dostrzec. Nowe protectory od GT są niewidoczną barierą ochronną, która izoluje czynniki szkodliwe dla  wyświetlaczy, szczególnie tych dotykowych nawigowanych palcem lub rysikiem.

Aplikacja protectorów jest prosta i intuicyjna, dlatego nałożenie folii każdorazowo gwarantuje skuteczność ich działania. Nowe folie od Global Technology nadają się do długotrwałego  użytku, a regularne mycie konserwuje i wydłuża ich funkcjonalność.Sugerowana cena:  10 zł

Źródło: KL TRADE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3995 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum