Blog BazaTelefonów.pl
 

Hosting home.pl z Internetem mobilnym w Play

Internet, Operatorzy 2011-06-16 13:13

Firma home.pl rozwijając współpracę z operatorem sieci komórkowej PLAY rozpoczęła sprzedaż specjalnego pakietu usług hostingowych wraz z zestawem startowym Internetu mobilnego pozwalającym na korzystanie z łącza bez stałej umowy z operatorem.

Oferta home.pl i PLAY wychodzi naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu mobilnym Internetem. Zarządzanie usługami hostingowymi, a w szczególności aktywne zarządzanie hostowanymi stronami internetowymi wymaga coraz częściej stałego dostępu do sieci.

Promocyjna oferta obejmuje pakiet hostingowy Business Server. W cenie pakietu użytkownik otrzyma również zestaw startowy Internetu mobilnego PLAY o wartości 178,05 zł netto. Oferta skierowana jest do nowych klientów home.pl. Cena promocyjnego pakietu to 300 zł netto.

Współcześnie model korzystania z Internetu zmienia się bardzo dynamicznie. Usługi zapewniające mobilny dostęp do sieci przenikają się z usługami hostingu stron, kont pocztowych i innymi, dlatego oferta PLAY stanowi atrakcyjne rozszerzenie pakietu hostingowego, a stały dostęp do mobilnego Internetu pozwoli na jeszcze lepszy monitoring usług“ — Marcin Kuśmierz, dyrektor zarządzający home.pl

„Mobilny Internet PLAY w sposób naturalny jest atrakcyjnym dodatkiem do pakietu usług hostingowych. Jest to już kolejny element naszej współpracy z home.pl i mamy nadzieję, że spełni potrzeby naszych wspólnych klientów“ — Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play

Źródło: Home.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3974 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum