Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe Horyzonty – przygoda z filmem trwa

Inne, Operatorzy 2011-06-20 13:14

Uznawany za największy i najważniejszy festiwal filmowy w Polsce, którego partnerem od lat jest Polska Telefonia Cyfrowa, zmienia swoją nazwę na Nowe Horyzonty. Jego jedenasta edycja odbędzie się po raz kolejny w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu, w dniach 21-31 lipca.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty wchodzi w swoje kolejne dziesięciolecie nie tylko z nową nazwą, ale również barwami, które wyróżniają markę T-Mobile. Została ona wprowadzona przez PTC na polski rynek 5 czerwca br.

Struktura i wyjątkowy charakter festiwalu nie ulegnie zmianie. Jak dotychczas organizatorzy zaprezentują kilkaset oryginalnych i wyróżniających się filmów z całego świata, w tym także z Polski. W tegorocznym programie zostanie bliżej zaprezentowane kino norweskie. Wydarzeniu będą towarzyszyć również tradycyjnie festiwalowe konkursy,  przeglądy dzieł wybitnych artystów oraz koncerty w ramach sceny T-Mobile Music, w tym legendarnej grupy Grinderman, na czele z wokalistą Nickiem Cavem.

Polska Telefonia Cyfrowa jest jednym z najbardziej uznanych partnerów znaczących przedsięwzięć kulturalnych, ale także sportowych, edukacyjnych i charytatywnych w całym kraju. Do najważniejszych projektów PTC zaliczyć można właśnie festiwal filmowy „Nowe Horyzonty”, prestiżowy cykl koncertów jazzowych „Era Jazzu” oraz współpraca z Zamkiem Królewskim w Warszawie.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3629 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum