Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawigacja NaviExpert PLAY bezpłatna w pierwszy dzień lata

GPS 2011-06-21 12:01

22 czerwca, z okazji pierwszego dnia lata, wszyscy abonenci sieci PLAY otrzymają bezpłatny dostęp do nawigacji NaviExpert PLAY. Aplikacja pomoże zlokalizować ciekawe miejsca i wydarzenia, a następnie tam trafić. To idealny moment na przetestowanie nawigacji przed zbliżającym się długim weekendem i letnimi wakacjami.

Promocja jest kontynuacją tradycji darmowych testów nawigacji rozpoczętej 23 marca z okazji pierwszego dnia wiosny. Wiosenna akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów, w związku z czym NaviExpert i operator sieci PLAY postanowili ją powtórzyć przy okazji zbliżającego się pierwszego dnia lata.

Z NaviExpert Play łatwo można zlokalizować użyteczne miejsca lub wydarzenia. Dzięki wyszukiwarce kontekstowej odkrywanie nieznanych okolic jest niezwykle proste. Wystarczy słowo-klucz, aby znaleźć miejsce na nocleg, dobrą restaurację lub pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Z poziomu aplikacji można wysłać nawigacyjną wiadomość SMS z wakacyjną lokalizacją lub zamieścić ją w profilu na Facebook-u. Do wybranego celu użytkownik może dotrzeć korzystając z nawigacji samochodowej lub pieszej. NaviExpert Play szczegółowo opracuje plan podróży z ominięciem korków, remontów, oraz ostrzeże o ograniczeniach prędkości, fotoradarach, miejscach kontroli drogowej czy niebezpiecznych punktach.
Do celu poprowadzi nas głos standardowego lektora lub… na wesoło: po wysłaniu SMS-a
do wyboru będziemy mieli głos Dżoany i licencjonowanego śląskiego instruktora.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać aplikację, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu: play.getne.pl
Więcej szczegółów dotyczących nawigacji NaviExpert PLAY na stronie www.naviexpert.pl/play

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3933 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum