Blog BazaTelefonów.pl
 

Wyszukiwarka ofert turystycznych w telefonie

Aplikacje 2011-06-22 12:13

Biuro Podróży Słonecznie.pl jako pierwsze w Polsce stworzyło wyszukiwarkę dla telefonów komórkowych iphone, umożliwiającą porównanie ofert największych polskich touroperatorów. Aplikacja jest darmowa i pozwala na sprawdzanie dostępności miejsc online, rezerwację, przeglądanie opisów hoteli i galerii zdjęć.

Wyszukiwarka jest dostępna do pobrania od kilku dni w sklepie App Store pod adresem: http://itunes.apple.com/pl/app/slonecznie-pl-wyszukiwarka/id443559023?mt=8

Telefon komórkowy pełni w naszym społeczeństwie coraz ważniejszą rolę. Nie służy już tylko do rozmowy, ale jest naszym podręcznym notesem, komunikatorem, miejscem gdzie sprawdzamy pocztę e-mail, przeglądamy strony internetowe, a coraz częściej także jako przenośne urządzenie rozrywkowe. Właśnie do tego służą telefony typu smartphone. Mają duże ekrany i mocny procesor, co pozwoliło na stworzenie wyszukiwarki ofert turystycznych. Uruchamiając aplikację na telefonach komórkowych chcemy znaleźć intersującą nas informację szybko i ruszyć dalej, dlatego chcieliśmy, aby  nasza wyszukiwarka była prosta, ale zarazem pozwalała nam znaleźć to co chcemy w krótkim czasie. Myślę że nam się to udało. Teraz nie trzeba już uruchamiać komputera, aby sprawdzić aktualne oferty lastminute, można to zrobić w niecałą minutę w każdej wolnej chwili.

Bardzo ważne dla nas także jest, by prezentowane oferty były faktycznie dostępne, dlatego też nasza wyszukiwarka sprawdza w czasie rzeczywistym bieżącą dostępność danego terminu wyjazdu, prezentując aktualną cenę ze wszelkimi opłatami.

W chwili obecnej dostępna jest wersja dla telefonów iphone, jednak na ukończeniu są prace nad aplikacją dla telefonów z systemem android, która powinna pojawić się w ciągu 2 tygodni. W przyszłości planujemy także uruchomić wersję dla telefonów Windows Phone 7, co pozwoli nam zapewnić maksymalną dostępność naszej wyszukiwarki dla najnowocześniejszych telefonów komórkowych.

Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji, przetestowania jej i przekonania się jak szybko można znaleźć wymarzone wakacje.

Źródło: Slonecznie.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4468 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum