Blog BazaTelefonów.pl
 

Partnerzy DATERA kupią sprzęt Yealink z dodatkowym rabatem

Inne 2011-06-27 16:03

Uczestnicy Programu Partnerskiego DATERA zyskują nową korzyść – możliwość skorzystania z rabatu na zakup sprzętu firmy Yealink.

 

Program Partnerski DATERA to nie tylko atrakcyjne produkty – nowoczesny, wielokrotnie nagradzany za innowacyjność i niezawodność serwer telekomunikacyjny DATERA Call-eX oraz DATERA Mini-eX – i szkolenia dla jego uczestników. Dodatkową korzyścią dla partnerów DATERA jest teraz rabat u cenionego dostawcy sprzętu – firmy VoIPoint, która jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej i jedynym autoryzowanym dystrybutorem telefonów IP marki Yealink. 

Na mocy podpisanego przez spółkę DATERA i firmę VoIPoint porozumienia uczestnicy Programu Partnerskiego DATERA mają możliwość skorzystania z dodatkowego (niezależnego od wcześniej uzyskanych we współpracy z VoIPoint rabatów) 5-procentowego rabatu od cen hurtowych na zakup sprzętu Yealink. Dodatkową korzyścią dla Partnerów DATERA  jest możliwość wypożyczenia sprzętu na testy.

Produkty Yealink – telefony VoIP – są wysoko cenione zarówno przez partnerów ODM/OEM firmy, jak i przez użytkowników końcowych. Firma Yealink jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. Przez Global Sources uznana została za jednego z Najlepszych Producentów w sektorze VoIP.

Źródło: Datera.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3912 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum