Blog BazaTelefonów.pl
 

Bezpłatny dostęp do VoD za zasilenie konta telefonicznego

Operatorzy 2011-06-29 13:50

Telefonia internetowa HaloNet przygotowała dla swoich użytkowników, którzy w ciągu najbliższych dwóch tygodni doładują konto HaloNet określoną kwotą pieniężną, filmową promocję o nazwie "Oglądanie za Doładowanie".

Użytkownicy telefonii HaloNet, rozliczający się z operatorem na zasadzie przedpłaty mogą w terminie od 30 czerwca do 15 lipca br. skorzystać z promocji "OzD" tj. "Oglądanie za Doładowanie". Dokonanie wpłaty o określonej wielkości, na podane przez operatora konto bankowe razem z odpowiednim tytułem przelewu zostanie nagrodzone pakietem kodów umożliwiających darmowy dostęp do wybranych zasobów platformy filmowej tvscreen.pl. W ofercie tvscreen.pl znajdują się najnowsze przeboje polskiego i światowego kina takie jak: „Piła 7”, „Sekrety i grzeszki”, „Zaplątani”, „Trick”, „Tron: Dziedzictwo” czy „Maczeta”, pozycje fabularne do których chętnie wracamy jak np.: „Piraci z Karaibów”, „Van Helsing”, „Wakacje Jasia Fasoli”, „Mama Mia”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Pretty Woman”, bajki z popularnej serii o Misiu Beniaminie, dokumenty National Geographic Channel i wiele innych. Treści tvscreen.pl można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, również na ekranie domowego telewizora. Promocja „OzD” dotyczy wpłat od 29 zł, które można wykorzystać na wszystkie opcje usługi HaloNet. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie www.halonet.pl/promocje/ogladanie-za-doladowanie/

 Telefonia internetowa HaloNet to usługa oferującą: krajowe i zagraniczne połączenia telefoniczne (na komórki oraz telefony stacjonarne), darmowe rozmowy dla klientów HaloNet, blokadę zastrzeżonych numerów, zakup numeru telefonicznego za 1 zł lub przeniesienie go od innego operatora, sklep internetowy z automatycznie konfigurowanymi bramkami voip (w chwili obecnej w pakiecie z numerem telefonu i bezpłatnymi minutami), fax przez internet (opcja odbierania oraz wysyłania dokumentów faksowych) .

 tvscreen.pl to serwis VoD udostępniający odpłatnie filmy fabularne (w tym premierowe), produkcje dla dzieci oraz filmy dokumentalne. tvscreen.pl jako jedyny polski serwis VoD posiada w swojej ofercie produkcje amerykańskich wytwórni: Universal Pictures i Walt Disney Pictures (Miramax Films, Touchstone Pictures, Pixar/Disney).

Źródło: HaloNet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3658 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum