Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung S3350 Ch@t - sieć w zasięgu ręki

Telefony 2011-06-30 10:03

Samsung S3350 Ch@t został stworzony z myślą o fanach surfowania w sieci. Czatowanie, mailowanie i aktualizację statusu na portalach społecznościowych ułatwia klawiatura QWERTY oraz interfejs Wi-Fi, pracujący w standardzie 802.11 b/g.

Już sama nazwa zdradza prawdziwe przeznaczenie Samsunga S3350 Ch@t. Telefon wyposażono w pełną klawiaturę QWERTY, co znacznie ułatwia szybkie pisanie. W ten sposób można wygodnie prowadzić długie rozmowy na Facebooku czy Twitterze. Sprawne przeglądanie sieci byłoby trudne bez dobrego wyświetlacza, dlatego telefon ma poziomy ekran o przekątnej 2,4 cala. Rozdzielczość 320x240 i 16 milionów żywych kolorów zapewniają komfort użytkowania. W prawdziwie internetowym telefonie obowiązkowym dodatkiem jest też wygodny manipulator. Aparat posiada optyczny trackpad. Pozwala on szybko i precyzyjnie poruszać się po stronach internetowych, czy po prostu nawigować po menu.

Samsung nie zapomniał o funkcjach multimedialnych. Telefon ma wbudowany odtwarzacz mp3 i radio z RDS. Urządzenie wyposażono w złącze Jack 3,5 mm, więc muzyki można słuchać przez swoje ulubione słuchawki lub dołączony zestaw słuchawkowy. S3350 to już nie tylko telefon, to prawdziwy terminal internetowy, idealny dla tych, którzy często korzystają z sieci i piszą dużo smsów.

Samsung Ch@t można obejrzeć i kupić m.in. w ogólnopolskiej sieci sklepów telekomunikacyjnych aetka.

Źródło: Yasna

Wojtek Konopa, wyświetlono 6542 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • facebook'owa (94.40.119.xxx) @ 2012-11-03 15:53:

    nawet mi się spodobał, może kupię, moi znajomi mają takie. fajny jest. ! :D

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum