Blog BazaTelefonów.pl
 

Informacja o zakończeniu promocji oraz zapowiedź zmiany cennika

Operatorzy 2011-06-30 10:31

Z dniem 29 czerwca zostały wycofane następujące oferty promocyjne GaduAIR:

  • „Odbierasz-Surfujesz” – z zastrzeżeniem faktu, że mechanizm promocyjny będzie funkcjonował do dnia 29.07.2011 włącznie; zobacz regulamin promocji,
  • „Przenieś numer do GaduAIR” – z zachowaniem bonusu (30% więcej środków do 12 pierwszych doładowań konta) dla użytkowników korzystających z promocji przed datą jej wyłączenia; zobacz regulamin promocji.

Od wczoraj obowiązuje też zaktualizowany regulamin promocji Wybrane Numery – usługa nie będzie już przedłużana automatycznie po doładowaniu o wartości min. 50 zł. (zobacz aktualny regulamin).

Przypominamy, że jedynym źródłem aktualnych informacji dot. promocji są ich regulaminy dostępne na stronie www.gaduair.pl. Informacje marketingowe dotyczące w. wym. ofert promocyjnych (m.in. na stronach www), zostaną zaktualizowane tak szybko jak to będzie możliwe.

Zapowiadamy, że w dniu 29.07.2011 zostanie zmieniony cennik GaduAIR (zobacz nową wersję cennika). Zakres zmian:
 a) wycofanie bonusowych pakietów minut w telefonii internetowej (VoIP) przyznawanych po doładowaniu konta,
 b) wycofanie usługi „Wybrane Numery”.

W nawiązaniu do licznych komentarzy, które wywołała informacja o planowanej zmianie strategii GaduAIR, chcemy zapewnić, że do momentu powzięcia wiążących decyzji dotyczących przyszłości GaduAIR – co nastąpi prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych tygodni – nie jest planowana zmiana podstawowej oferty GaduAIR.

Źródło: Blog.gaduair.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4003 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum