Blog BazaTelefonów.pl
 

Autouzupełnianie i podpowiedzi w mobilnych wersjach Opery

Aplikacje, Internet 2011-06-30 11:43

Opera wydała najnowsze wersje swoich przeglądarek internetowych przeznaczonych dla urządzeń mobilnych. Przede wszystkim wprowadzono automatyczne uzupełnianie, które przyda się w trakcie korzystania z wyszukiwarki.

Wśród nowości pojawiły się również podpowiedzi zapytań, z których możemy skorzystać w takich wyszukiwarkach jak Google czy Yandex, a także podczas wpisywania adresów internetowych. Przeglądarka ponadto uczy się nawyków użytkownika podpowiadając najczęściej używane adresy witryn. Dzięki takim rozwiązaniom internauta może szybciej uzyskać odpowiedzi, jak również błyskawicznie wpisywać adresy ulubionych stron internetowych.

Opera Mini i Opera Mobile są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dla urządzeń mobilnych. Wczoraj informowaliśmy, że z Opery Mini korzysta już 113 mln osób na całym świecie. Przeglądarki dostępne są zarówno dla smartfonów (Android, iPhone), zwykłych telefonów, jak i tabletów (iPad). Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Opery w wersji mobilnej jest funkcja umożliwiająca nawet 90% kompresję danych.

Aby zainstalować Operę Mini 6.1 wystarczy odwiedzić z poziomu telefonu komórkowego stronę internetową m.opera.com.

Źródło: Dobreprogramy

Wojtek Konopa, wyświetlono 4710 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum