Blog BazaTelefonów.pl
 

Ruszasz w drogę? Myśl do pełna!

GPS, Inne 2011-07-06 11:06

AutoMapa, wspólnie z Komendą Główną Policji i Partnerstwem dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego objęła patronat nad ogólnopolską akcją społeczną ,,Ruszasz w drogę? Myśl do pełna!".

Wraz z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego tysiące kierowców z rodzinami rusza na drogi. Podróż nie zawsze kończy się jednak zgodnie z oczekiwaniami. Skutki widać w policyjnych statystykach, a grzechy kierowców są dobrze znane i te same od lat. Można to jednak zmienić.

AutoMapa, wspólnie z Komendą Główną Policji, Partnerstwem dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz miesięcznikiem CARS, chcą zwrócić uwagę na to, że prawidłowo zaplanowana podróż i rozsądek za kierownicą są kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze.

Kampania ,,Ruszasz w drogę? Myśl do pełna" potrwa do końca wakacji. W jej trakcie kierowcy będą mogli zapoznać się m.in. z zasadami planowania podróży, prawidłowego pakowania pojazdu, różnicami w przepisach drogowych i ubezpieczeniach w poszczególnych krajach Europy oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Akcję przygotowały CARS - Magazyn O Samochodach i AutoMapa. Partnerami honorowymi akcji są Komenda Głowna Policji oraz Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Partnerzy medialni to ANTYRADIO, moto.pl, Clear Channel i agencja Directors.

Źródło: AutoMapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3605 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum