Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile Music

Inne, Operatorzy 2011-07-08 10:47

Wraz z nową marką T-Mobile w miejsce portalu Era Music Garden wprowadzona została nowa platforma skupiającą miłośników wszystkich gatunków muzycznych – T-Mobile Music. Portal stawia sobie także za cel wspieranie młodych adeptów sceny alternatywnej.

Laureaci trwających właśnie na łamach portalu konkursów otrzymają bowiem możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerokiemu gronu odbiorców podczas popularnych letnich festiwali.

W ramach jednego z nich, w warszawskim klubie Chwila, odbędą się 8 lipca przesłuchania ośmiu zespołów wybranych przez użytkowników portalu. Jury wyłoni spośród nich trzy, które zostaną zaproszone na 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Jeden z zespołów będzie miał szansę wystąpić jako support przed koncertem gościa specjalnego festiwalu - Nicka Cave'a i jego zespołu Grinderman.

W drugim, równoległym konkursie, trwa głosowanie internautów pomiędzy zespołami zakwalifikowanymi do półfinałowej dwudziestki pragnącej wystąpić na Scenie Eksperymentalnej T-Mobile Music podczas katowickiego OFF Festivalu. Wybierać swoich faworytów może każdy użytkownik portalu jeszcze tylko do 10 lipca. Z wyłonionych finalistów, jury - pod przewodnictwem Artura Rojka, dyrektora artystycznego OFF Festivalu - 14 lipca wskaże trzech laureatów.

Oba konkursy cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród artystów (łącznie do obu konkursów zgłosiło się aż 370 zespołów), jak i internautów. Warto podkreślić, że również na głosujących czekają atrakcyjne nagrody w postaci karnetów na Festiwal Nowe Horyzonty i do festiwalowego klubu muzycznego we wrocławskim Arsenale, bilety na koncert zespołu Grinderman, oraz karnety na katowicki OFF Festival 2011.

Więcej informacji: www.t-mobile-music.pl

Źródło: T-mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3891 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum