Blog BazaTelefonów.pl
 

Ogilvy Action dla Motorola DEFY w Turcji

Inne 2011-07-08 15:43

Polski oddział Ogilvy Action przygotował kreację materiałów wykorzystywanych do kampanii prasowej Motorola DEFY, najnowszego smartphone’a z oferty producenta. Kampania realizowana jest w Turcji i ruszyła na koniec czerwca br.

Motorola DEFY jest dostępna w Turcji od stycznia 2011 roku. Teraz producent zaplanował akcję promującą najnowszy smarftphone ze swojej oferty. Za kreację i przygotowanie do emisji layoutów wykorzystywanych w kampanii prasowej DEFY na rynku tureckim odpowiedzialne było Ogilvy Action w Polsce.

DEFY został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wyzwaniach czekających użytkowników mobilnych narzędzi. Jest wyjątkowo odporny na kurz i wodę. Przetrwa także niemal każdy upadek. Najnowszy smartfone Motorola został wyposażony w duży, odporny na uszkodzenia zewnętrzne wyświetlacz. System CrystalTalk PLUS dzięki wmontowanym dwóm mikrofonom wzmacnia nasz głos, czyniąc jakość połączeń jeszcze lepszym niezależnie od warunków w jakich przyjdzie nam przebywać. Adobe Flash Lite przeglądarka obsługująca oraz 3,7 "ekran WVGA umożliwia użytkownikom wyświetlanie więcej niż standardowej przeglądarki WWW. Dzięki 5-mega pikselowemu aparatowi fotograficznemu z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i auto fokusem możemy uchwycić najlepsze chwile. DEFY pracuje w Digital Living Network Alliance (DLNA) – co ułatwia strumieniowe przesyłanie zawartości, przechowywanie i dzielenie się treściami z kompatybilnymi urządzeniami w domu takimi jak telewizory, konsole do gier i komputery. Motorola DEFY oferuje także wiele usług Google, w tym Google Search, Google Maps, Gmail i zapewnia dostęp do wielu aplikacji w SlideME (www.slideme.org)

- To motywujące dla naszego zespołu, gdy bierzemy udział w projekcie o zasięgu międzynarodowym - mówi Dorota Gomółka, Dyrektor Zarządzająca Ogilvy Action.Kreowanie materiałów na inne rynki to duża satysfakcja i najlepsze potwierdzenie jakości pracy naszej kreacji – dodaje.

Źródło: Ogilvy Action

Wojtek Konopa, wyświetlono 3887 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum