Blog BazaTelefonów.pl
 

Bluetooth GT Q9-D

Gadżety 2011-07-12 08:44

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model słuchawki Bluetooth GT Q9-D, który stanowi połączenie funkcjonalności i ciekawego designu.

Zestaw Bluetooth Q9-D, wywodzący się z prestiżowej linii GT Black Line, posiada mikrofon o dużej czułości, który zapewnia wysoką jakość rozmów prowadzonych podczas jazdy samochodem. Urządzenie oferuje ultra czysty dźwięk, co jest niezwykle istotne, gdy kabina pojazdu generuje zakłócenia i szumy. Zestaw Bluetooth GT Q9-D współpracuje ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych pracującymi w systemie dual-mode. Model Q9-D charakteryzuje się zaawansowaną miniaturyzacją, dzięki czemu słuchawka jest wygodna, lekka i można ją nosić zarówno w prawym, jak i lewym uchu. Na obudowie znajduje się przycisk funkcyjny, który pozwala na odbieranie i kończenie połączeń, a także odrzucanie rozmowy, ponowne wybranie ostatniego numeru oraz aktywowanie wybierania głosowego. Całość wykonano z dobrej jakości komponentów nadając urządzeniu stylowy, nowoczesny wygląd. Estetykę czerni uzupełniają elementy matowego srebra.

Słuchawka Bluetooth Q9-D ma zasięg dziesięciu metrów, a czas prowadzenia rozmowy bez konieczności ładowania wynosi ponad dwie godziny. O gotowości do pracy urządzenie informuje za pomocą specjalnej diody.

Źródło: KL TRADE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3721 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum