Blog BazaTelefonów.pl
 

Ponad 1 000 filmów w iplaFILM

Aplikacje, Inne 2011-07-14 08:56

Oferta filmów pełnometrażowych w ipla zawiera już ponad tysiąc propozycji. Tym samym ipla konsekwentnie broni pozycji największego kina internetowego w Polsce. Do grona dystrybutorów filmowych dołączyła firma Vivarto oferująca tzw. „kino niezależne”. Pełna oferta iplaFILM dostępna jest na www.film.ipla.tv.

Zarówno pod względem liczby programów telewizyjnych i seriali oferowanych w modelu VOD, jak i samych filmów pełnometrażowych ipla stale utrzymuje pozycję lidera pod względem bogactwa oferowanych treści. – Rozwijanie oferty programowej jest dla nas jednym z celów strategicznych na najbliższy czas. Chcemy, aby widzowie o różnych gustach mogli znaleźć w ipla interesujący dla nich repertuar. Z tego względu ofertę zawierającą największe hity hollywoodzkie i świeże produkcje z rodzimego rynku rozszerzyliśmy o kino niezależne. Jest to odpowiedź na oczekiwania naszych użytkowników – mówi Teresa Wierzbowska, Rzecznik Prasowy Redefine.

Największa w Polsce telewizja internetowa ipla uruchomiła kanał filmowy w grudniu 2009 roku. Początkowo znalazło się w niej niespełna 100 filmów. Już po trzech miesiącach liczba ta wzrosła trzykrotnie. W ciągu półtora roku ponad dziesięciokrotnie powiększyła się baza filmowa w ipla. Stale rozbudowywana była baza samych produkcji, jak i dystrybutorów.

Źródło: Ipla

Wojtek Konopa, wyświetlono 4182 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • yago (94.23.95.xxx) @ 2011-07-15 12:18:

    fajna jest ta iPla ja korzystam na androidzie i jestemn bardzo zadowolony, duzo jest darmowych seriali i nic sie nie zacina

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum