Blog BazaTelefonów.pl
 

Rozrywka.naszemiasto.pl z aplikacją na iPhone’a

Aplikacje 2011-07-14 08:58

Grupa Polskapresse uruchomiła aplikację na iPhone’a dla portalu NaszeMiasto.pl. Rozrywka.naszemiasto.pl to unikalny produkt zawierający szeroką bazę wydarzeń z kultury, sportu, rozrywki, a także repertuar kin oraz teatrów.

"Rozrywka.naszemiasto.pl to bogata baza codziennie aktualizowanych informacji o wydarzeniach i imprezach kulturalnych, rozrywkowych, sportowych" - mówi Iza Słomczewska, Produkt Menadżer NaszeMiasto.pl. "Użytkownik na podstawie współrzędnych geograficznych GPS otrzymuje wykaz imprez i wydarzeń z danej miejscowości, a wszystkie mają wizualizację na mapach Google" - dodaje Słomczewska.

Aplikacja została przygotowana we współpracy z Mobilną Platformą Informacyjną Coigdzie.pl, która dostarcza bazę danych. Coigdzie.pl to największy agregator danych o imprezach odbywających się w Polsce, który w każdym miesiącu udostępnia Polskapresse ponad 20 tys. informacji o wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy naukowych. Od strony technologicznej za aplikację odpowiada Gratka Technologie, spółka Polskapresse, zajmująca się tworzeniem i obsługą infrastruktury informatycznej dla firm.

Źródło: NaszeMiasto

Wojtek Konopa, wyświetlono 4129 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum