Blog BazaTelefonów.pl
 

Odznaczaj się i wygrywaj!

GPS, Inne 2011-07-19 09:57

Od 19 lipca na fanów Filmowej Stolicy Lata czeka kolejna atrakcja. Organizatorzy, Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej i CANAL+, nawiązali współpracę z serwisem Lokter i stworzyli wspólnie grę miejską opartą na technologii geolokalizacyjnej. Zabawa wystartuje podczas pokazu filmu „To nie tak jak myślisz, kotku” na Polu Mokotowskim.

Filmowa Stolica Lata, co roku stara się przyciągnąć nowych uczestników specjalnymi atrakcjami – stąd decyzja o stworzeniu gry miejskiej. „Naszą propozycję kierujemy do wszystkich, którzy przychodzą na pokazy Filmowej Stolicy Lata i jednocześnie pasjonują się nowymi technologiami.

Wystarczy przyjść na seans i potwierdzić swoją obecność w określonym czasie za pomocą smartphone’a z systemem Android lub iOS, albo telefonu komórkowego wyposażonego w przeglądarkę internetową– mówi Adam Warzyszyński, główny organizator.

Mechanizm zabawy jest następujący: każdy posiadacz smartphone’a, który pojawi się na pokazie filmowym, będzie miał możliwość zalogowania się w serwisie Lokter.pl i dokonania tzw. czekinu. Czekin można wykonać jedynie w dniu i miejscu pokazu Filmowej Stolicy Lata od godz. 21.00 do 24.00. Celem gry jest zebranie przez uczestników jak największej liczby czekinów na wszystkich pokazach do końca lata. Za każde dwa czekiny osoby biorące udział w zabawie otrzymają odznakę Filmowej Stolicy Lata (jeśli pojawiają się w dwóch dowolnych lokalizacjach) lub EVERGREENÓW CANAL+ (jeśli będą uczestniczyć w pokazach na Polu Mokotowskim). Na najwierniejszych fanów festiwalu czekają nagrody. „Osoba, która zdobędzie największą liczbę czekinów przez całe lato, zostanie nagrodzona iPodem Nano 5G. Natomiast fani wtorkowych pokazów CANAL+ otrzymają 15 specjalnych zestawów upominków, złożonych z koca, zegarka i słodkości, ufundowanych przez sponsora” – dodaje Łukasz Łuczak z serwisu Lokter. Opis zabawy będzie dostępny na stronie serwisu Lokter.pl.

Źródło: Canal+

Wojtek Konopa, wyświetlono 3480 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum