Blog BazaTelefonów.pl
 

Tablety ARCHOS wkrótce w sklepach aetka

Gadżety 2011-07-20 08:41

Ogólnopolska sieć sklepów telekomunikacyjnych aetka stale rozszerza ofertę. Obok sprzętu najsłynniejszych marek, stawia także na nowe, innowacyjne i korzystne cenowo urządzenia. Po wprowadzeniu do sprzedaży telefonów Huawei, przyszedł czas na tablety ARCHOS.

 

Umowa między spółkami została podpisana w maju. – Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą ARCHOS - mówi Krzysztof Olszewski, dyrektor handlowy firmy KOMSA Polska będącej dystrybutorem i właścicielem ogólnopolskiej sieci sklepów aetka. ARCHOS ma doskonałą pozycję na europejskim rynku tabletów opartych o system Android. Urządzenia tej firmy mają szansę zyskać dużą popularność również w Polsce, szczególnie ze względu na rosnące zainteresowanie użytkowników tabletami internetowymi. Dlatego chcieliśmy, jako jedni z pierwszych, zaoferować je naszym klientom. Dystrybutorem sprzętu jest firma KOMSA Polska. Tablety ARCHOS dostępne będą w sklepach sieci aetka już w sierpniu 2011.

Dynamiczny rozwój rynku tabletów
Rynek tabletów rozwija się w coraz szybszym tempie. Prognozy na 2011 rok przewidują, że globalna sprzedaż tych urządzeń będzie trzykrotnie większa niż w ubiegłym roku i może sięgnąć nawet 50 milionów sztuk. Ten dynamicznie rozwijający się rynek sprzyja graczom takim, jak ARCHOS, który oferuje tablety wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Innowacyjne produkty firmy ARCHOS rokują doskonale szczególnie na rynku tabletów internetowych dużego formatu (7 cali i większe).

Cenne doświadczenie
ARCHOS, francuski producent przenośnych urządzeń multimedialnych, na początku swojej działalności koncentrował się na urządzeniach PMP oraz odtwarzaczach MP3. Szybko jednak dostrzegł potencjał tabletów i w 2008 roku wprowadził pierwszą generację tabletów internetowych. Rok później firma ARCHOS, jako pierwsza na świecie, zaprezentowała tablet z systemem operacyjnym Google. Dziś ARCHOS jest liderem na francuskim rynku tabletów internetowych, pracujących pod kontrolą systemu Android. O pozycji firmy na rynku elektroniki użytkowej świadczą także wyniki, jakie firma zanotowała w wielu krajach europejskich. Przykładowo, w 2010r. w Wielkiej Brytanii ARCHOS awansował na 4. miejsce w segmencie przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4 do 7 cali.

Wszechstronny tablet dla każdego

ARCHOS oferuje obecnie cztery podstawowe grupy produktów: tablety internetowe Generation 8 z systemem Android, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników; tablety Arnova dedykowane do użytku domowego; odtwarzacze internetowych stacji radiowych oraz przenośne odtwarzacze multimedialne Vision. Wśród nowości produktowych wprowadzanych na polski rynek jest m.in. ARCHOS 7c - pierwszy tablet stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach domowych. Urządzenie posiada ekran o przekątnej 7 cali. Wydajny procesor, o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, poradzi sobie nawet z filmami o rozdzielczości Full HD. ARCHOS 7c wyposażono w sprzętową akcelerację 3D, całość pracująca pod kontrolą Androida ma szansę zostać sercem domowego centrum rozrywki. ARCHOS 7c będzie dostępny w sklepach aetka już w sierpniu 2011.

Źródło: Yasna

Wojtek Konopa, wyświetlono 3602 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum