Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile Music eksperymentuje na OFF Festivalu Katowice 2011

Inne, Operatorzy 2011-08-04 14:03

Podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu, po raz pierwszy w historii, stanie scena pod opieką muzycznego serwisu Polskiej Telefonii Cyfrowej. Będzie to Scena Eksperymentalna T-Mobile Music, na której już od najbliższego piątku, 5 sierpnia, zagra kilkudziesięciu artystów alternatywnych z Polski i zagranicy.

Najkrótsza droga na sceny OFF Festivalu wiodła w tym roku właśnie przez portal T-Mobile Music. W ramach specjalnej edycji konkursu Zrób Głośniej!, jury pod przewodnictwem Artura Rojka, wspierane przez głosy użytkowników portalu, wskazało trzech artystów. Wyróżnieni wykonawcy to: elektroniczny ekscentryk PCTV, rozmarzone, poetyckie Blisko Pola i superciężki, jazzmetalowy Merkabah. To właśnie ich koncerty zainaugurują występy na tegorocznej Scenie Eksperymentalnej T-Mobile Music. Na tej samej scenie wystąpią także, m.in., Omar Souleyman, spadkobiercy najlepszych tradycji muzyki industrialnej Factory Floor, rockowi eksperymentatorzy z Oneida czy Konono No. 1.

OFF Festival to nie tylko muzyka, ale również działania towarzyszące – proza i poezja czyli rozmowy o literaturze, sztuki plastyczne, inscenizacje. To również promocja myśli ekologicznej, impreza na której używa się przyjaznych środowisku talerzyków i kubków, a wszystkie odpadki są segregowane.

Pełną listę wykonawców tegorocznego festiwalu oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie www.t-mobile-music.pl. Dodatkowe informacje znajdują się również na nowym profilu muzycznym T-Mobile Music PL na portalu społecznościowym facebook. Osoby, które „polubią” muzyczny profil będą miały dostęp do najświeższych wiadomości ze świata muzyki oraz relacji z koncertów i festiwali. Znajdą tam także odnośniki do interesujących artykułów i felietonów, a także ciekawe konkursy z nagrodami. Pierwszy z nich jest związany właśnie z OFF Festivalem. Polega on na umieszczeniu swojego eksperymentalnego zdjęcia w wirtualnej bańce. Autorzy 5 najlepszych zdjęć otrzymają telefony HTC. Dodatkowo do wygrania będą także płyty Artur Rojek Selection: OFF Festival 2011.

Źródło: T-mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3739 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum