Blog BazaTelefonów.pl
 

Taxity, społecznościowy zawrót głowy

Aplikacje 2011-08-22 08:01

Taxity, to bezpłatna, społecznościowa aplikacja dla posiadaczy smartfonów. Dzięki niej użytkownik zostaje automatycznie zlokalizowany i otrzymuje listę okolicznych taksówek oraz lokali z jedzeniem na telefon. Lista jest posortowana, tak by użytkownik dokonał świadomego wyboru najlepszej dla siebie oferty.

Taxity wystartowało z ok. 300 korporacjami - teraz jest ich prawie 900! Aplikacja zaczęła funkcjonować mając dane z ok. 30 polskich miast  - teraz jest ich w bazie ponad 200!

Taxity ma charakter społecznościowy. Użytkownik w każdej chwili może w łatwy sposób dodać nową taksówkę oraz poprawić, istniejące w bazie dane. Wprowadzone informacje, zanim zostaną upublicznione, poddawane są procesowi weryfikacji. Specjalny algorytm sprawdza ich poprawność oraz wiarygodność i udostępnia je wszystkim użytkownikom aplikacji.
Dzięki takiej możliwości, użytkownicy sami tworzą bazę ulubionych taksówek - dla siebie i dla innych. Dlatego, Taxity, to już 883 firmy taksówkowe w 207 polskich miastach - wraz z cenami za usługi i innymi przydatnymi informacjami. To wszystko dzięki zaangażowaniu użytkowników aplikacji.

Aktualnie Taxity jest na 7 miejscu w globalnym Android Markecie, pod hasłem “taxi”. Tydzień temu aplikacja startowała z ok. 900 miejsca.
Taxity aktywnie używa  już ponad 1000 posiadaczy smartfonów na iPhonie i Androidzie.

Tak duży sukces jest możliwy tylko dzięki zaangażowaniu użytkowników. Zespół Taxity starał się zbudować aplikację w taki sposób, by dodawanie czy modyfikacja danych były łatwe, szybkie i intuicyjne. Dodanie nowej firmy zajmuje ok. 20 sekund, poprawienie istniejącej jeszcze mniej.

Źródło: Taxity

Wojtek Konopa, wyświetlono 3640 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum