Blog BazaTelefonów.pl
 

Taxity, społecznościowy zawrót głowy

Aplikacje 2011-08-22 08:01

Taxity, to bezpłatna, społecznościowa aplikacja dla posiadaczy smartfonów. Dzięki niej użytkownik zostaje automatycznie zlokalizowany i otrzymuje listę okolicznych taksówek oraz lokali z jedzeniem na telefon. Lista jest posortowana, tak by użytkownik dokonał świadomego wyboru najlepszej dla siebie oferty.

Taxity wystartowało z ok. 300 korporacjami - teraz jest ich prawie 900! Aplikacja zaczęła funkcjonować mając dane z ok. 30 polskich miast  - teraz jest ich w bazie ponad 200!

Taxity ma charakter społecznościowy. Użytkownik w każdej chwili może w łatwy sposób dodać nową taksówkę oraz poprawić, istniejące w bazie dane. Wprowadzone informacje, zanim zostaną upublicznione, poddawane są procesowi weryfikacji. Specjalny algorytm sprawdza ich poprawność oraz wiarygodność i udostępnia je wszystkim użytkownikom aplikacji.
Dzięki takiej możliwości, użytkownicy sami tworzą bazę ulubionych taksówek - dla siebie i dla innych. Dlatego, Taxity, to już 883 firmy taksówkowe w 207 polskich miastach - wraz z cenami za usługi i innymi przydatnymi informacjami. To wszystko dzięki zaangażowaniu użytkowników aplikacji.

Aktualnie Taxity jest na 7 miejscu w globalnym Android Markecie, pod hasłem “taxi”. Tydzień temu aplikacja startowała z ok. 900 miejsca.
Taxity aktywnie używa  już ponad 1000 posiadaczy smartfonów na iPhonie i Androidzie.

Tak duży sukces jest możliwy tylko dzięki zaangażowaniu użytkowników. Zespół Taxity starał się zbudować aplikację w taki sposób, by dodawanie czy modyfikacja danych były łatwe, szybkie i intuicyjne. Dodanie nowej firmy zajmuje ok. 20 sekund, poprawienie istniejącej jeszcze mniej.

Źródło: Taxity

Wojtek Konopa, wyświetlono 4465 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum