Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy premium DECT Panasonic z Bluetooth i nianią elektroniczną

Telefony 2011-08-31 13:20

Firma Panasonic informuje o rozszerzeniu oferty cyfrowych telefonów bezprzewodowych DECT z segmentu premium o model KX-TG8611PDM. Nowy model cyfrowego telefonu bezprzewodowego DECT to idealne rozwiązanie łączące elegancki design, łatwość obsługi i unikalne technologie.

Telefon DECT KX-TG8611PDM został opracowany w duchu nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, wyróżniającej go wśród aparatów klasy premium. Stylowy wygląd, oraz komfort i wygodę użytkowania zapewnia smukła obudowa słuchawki o grubości zaledwie 24mm, wykonana z wysokiej jakości materiału.

W słuchawkę wbudowany został kolorowy, podświetlany ekran LCD dużej rozdzielczości o przekątnej 1,8 cala, wykonany w technologii TFT (thin film transistor). Jest to nowoczesny wyświetlacz, zapewniający wysoki kontrast, dużą jasność, jak i wierne odwzorowanie kolorów nawet przy dużym kącie patrzenia. Dzięki niemu korzystanie z telefonu staje się prostsze i wygodniejsze, oraz niesie ze sobą lepsze wrażenia wizualne.

Unikalna technologia poprawiająca jakość dźwięku wykorzystuje precyzyjny system korekcji błędów, zapewniając użytkownikowi wyraźniejsze, a zarazem bardziej komfortowe rozmowy. Prosta zmiana ustawień korektora umożliwia natomiastowe poprawienie słyszalności dźwięków o wysokiej lub niskiej częstotliwości, pozwalając z łatwością uwypuklić pasmo, które użytkownik słyszy gorzej.

KX-TG8611PDM to także ogromna swoboda użytkowania, możliwa dzięki zastosowaniu w słuchawce technologii Bluetooth, umożliwiającej połączenie telefonu z kompatybilnym bezprzewodowym zestawem nagłownym. Dzięki temu, użytkownik może swobodnie prowadzić rozmowy bez konieczności trzymania słuchawki w dłoni. Dzięki technologii bezprzewodowej, możliwa jest również synchronizacja książek telefonicznych telefonu KX-TG8611 i telefonów GSM, wyposażonych w Bluetooth™. Rodzicom natomiast, spodoba się tryb elektronicznej niani, czyli funkcja umożliwiająca wykonywanie prac domowych przy jednoczesnym monitorowaniu dziecka. Po aktywacji tej funkcji słuchawka przechodzi w tryb wykrywania dźwięków w pomieszczeniu – w przypadku zarejestrowania płaczu dziecka, nastąpi automatyczne połączenie z inną słuchawką lub z zewnętrznym numerem innego telefonu stacjonarnego, bądź komórkowego.

W telefonie, wbudowano również narzędzia ułatwiające planowanie oraz przechowywanie kontaktów z najbliższymi. Wbudowany kalendarz z funkcją alarmu umożliwia planowanie i zapisywanie ważnych dla użytkownika wydarzeń, o których zostanie powiadomiony alarmem. W widoku miesięcznym możliwe jest przeglądanie wszystkich zdarzeń zapisanych w danym miesiącu. Alarm przypominający o danym wydarzeniu można odkładać w czasie. Telefon został również wyposażony w pojemną książkę telefoniczną, pozwalająca na zapamiętanie do 500 nazw abonentów i ich numerów, zapewniając do nich łatwy i szybki dostęp. Słuchawka umożliwia przesyłanie poszczególnych numerów lub całej książki do opcjonalnej słuchawki dodatkowej.

Nowy telefon DECT KX-TG8611 został zaprojektowany zgodnie z założeniami przyjaznego środowisku programu Panasonic Eco Ideas, gwarantując zwiększoną oszczędność energii. Słuchawka została wyposażona w specjalny klawisz ECO, obniżający moc nadajnika i zużycie energii (pobór mocy w trybie gotowości, wyłączając czas ładowania, poniżej 0,5W).

Najważniejsze funkcje

 • Bluetooth,
 • Duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala (TFT),
 • Technologia krystalicznego dźwięku,
 • Korektor dźwięku,
 • Filtrowanie połączeń,
 • Zegar z funkcją alarmu,
 • Tryb nani elektronicznej,
 • Tryb Eco uruchamiany naciśnięciem jednego przycisku,
 • Książka telefoniczna na 500 numerów i nazw,
 • Podświetlana klawiatura,
 • 30 polifonicznych dzwonków / 10 polifonicznych sygnałów dzwonka,
 • System głośnomówiący,
 • Pamięć identyfikacji numeru abonenta wywołującego *1,
 • Możliwość zarejestrowania do 6 słuchawek *2,
 • Tryb nocny.

*1 Usługa identyfikacji numeru abonenta wywołującego zależna jest od operatora telekomunikacyjnego.
*2 Wymagane dodatkowe słuchawki.

Źródło: Panasonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 4117 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum