Blog BazaTelefonów.pl
 
Bose wprowadza bezprzewodowy przenośny głośnik SoundLink Gadżety 2011-09-30 12:55 przez Wojtek Konopa

Bose wprowadza bezprzewodowy głośnik SoundLink, przenośny głośnik, który łączy się bezprzewodowo z dowolnym urządzeniem obsługującym Bluetooth. Teraz muzyka ze smartphone lub z tabletu może być przesyłana za jednym naciśnięciem przycisku i głośno odtwarzana w każdym miejscu – z jakością dźwięku, mobilnością i trwałością zupełnie nową dla głośników Bluetooth. Bezprzewodowy Przenośny Głośnik SoundLink jest już dostępny w Bose i u a autoryzowanych dealerów na całym świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus wybrał agencje do organizacji eventów Operatorzy 2011-09-30 12:39 przez Wojtek Konopa

El Padre, Prowokator, Eskadra i Cam Media będą agencjami organizującymi eventy dla Polkomtel SA, operatora sieci Plus. El Padre i Prowokator zostały wyłonione w przetargu, natomiast z agencjami Eskadra i Cam Media przedłużono dotychczasowe umowy o współpracy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia C5-00 - Pierwsze wrażenia Telefony 2011-09-30 10:38 przez Wojtek Konopa

Nokia C5-00 nie zaspokoi oczekiwań klientów szukających dużego ekranu dotykowego i ogromnej wydajności, ale osobie preferującej klasyczne telefony powinna przypaść do gustu. Model ten cechują wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja, płynna praca i przejrzysty interfejs, a zestaw funkcji multimedialnych sprosta oczekiwaniom przeciętnego użytkownika. Pewne braki, takie jak nieobecność Wi-Fi czy stosunkowo niewielki wyświetlacz, skutecznie rekompensują szybka przeglądarka www, nawigacja, łatwa w obsłudze aplikacja e-mail czy przeglądarka dokumentów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG z Windows Phone 7 Mango na pokładzie, taniej w Play Operatorzy, Telefony 2011-09-30 09:56 przez Wojtek Konopa

Od dziś w ofercie podstawowej zmieniają się ceny następujących modeli: LG P970 Swift Black i LG Swift 7.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
30 września Orange zaoferuje iPad’a 2 w Polsce Gadżety, Operatorzy 2011-09-29 16:22 przez Wojtek Konopa

Orange zapowiedział dziś, że od 30 września br. w jego ofercie będzie dostępny iPad 2 z WiFi oraz 3G. Klienci będą mogli kupić wszystkie modele iPad’a 2 z Wi-Fi i 3G w wybranych planach taryfowych z różnymi okresami trwania umowy, a także w ofercie bez umowy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sharp Aquos Phone wkracza do Europy Telefony 2011-09-29 16:10 przez Wojtek Konopa

Firma Sharp za sprawą umowy z France Telecom-Orange wprowadzi do Europy smartfony AQUOS PHONE. Pierwszym smartfonem AQUOS PHONE, który trafi na rynek europejski, będzie model powstały na bazie AQUOS PHONE SH-12C, który firma Sharp wyprodukowała dla japońskiego operatora NTT DOCOMO Inc., będącego partnerem bizesowym France Telecom.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
2,5 miliona mp3 na Muzodajnia.pl Inne, Operatorzy 2011-09-29 13:19 przez Wojtek Konopa

Blisko 2,5 mln utworów znajduje się w ofercie Muzodajnia.pl po przyłączeniu do niej EMI Music Polska. Ten największy w Polsce sklep z legalną muzyką w sieci udostępnił także swoją aplikację na telefony z systemem Android oraz dzięki nowemu portalowi WAP pozwala na korzystanie z Muzodajni w smartfonach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa generacja rozwiązań Mobile Security for Android Inne 2011-09-29 13:10 przez Wojtek Konopa

Trend Micro przedstawia najnowszy dodatek do arsenału rozwiązań Trend Micro Mobile Security - Personal Edition. Rozwiązanie to chroni zarówno smartfony, jak i tablety wykorzystujące system operacyjny Google Android. Zawiera darmowy skaner aplikacji, funkcję ochrony zgubionych urządzeń oraz udoskonalone zabezpieczenia blokujące niebezpieczne treści podczas surfowania w sieci, rozmawiania oraz wysyłania sms-ów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Microsoft uruchomił internetową wersję Marketplace dla Windows Phone 7.5 Inne 2011-09-29 11:42 przez Wojtek Konopa

Marketplace dostępny przez przeglądarkę to kolejna nowa funkcja, która pojawiła się przy okazji premiery  Windows Phone 7.5 „Mango”. Dzięki Web Marketplace użytkownicy Windows Phone mogą przeglądać wszystkie gry i aplikacje korzystając ze specjalnej strony internetowej, bez potrzeby uruchamiania oprogramowania Zune.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Citi Mobile – pierwszy bank z mobilną wyszukiwarką rabatów Inne 2011-09-28 11:25 przez Wojtek Konopa

Citi Handlowy wzbogaca swoją bankowość mobilną o kolejną innowację. Od 20 września użytkownicy Citi Mobile mogą korzystać z wyszukiwarki rabatów dla posiadaczy Kart Płatniczych wydawanych przez bank. Wykorzystujące mechanizm geolokalizacji narzędzie pozwala odszukać najbliższy dla użytkownika punkt z aktualną ofertą rabatową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Startup Weekend – sposób na zaistnienie w e-commerce Inne 2011-09-28 09:56 przez Wojtek Konopa

Już na początku października po raz drugi w Polsce odbędzie Startup Weekend. Tym razem trzydniowa impreza  zawita do Poznania. Głównym zadaniem uczestników wydarzenia jest stworzenie w ciągu 54 godzin innowacyjnego prototypu narzędzia, usługi, serwisu przeznaczonego do wykorzystania w Internecie lub na telefonie komórkowym. Wydarzeniu patronują liderzy rynku e-commerce w Polsce, czyli platforma aukcyjna Allegro.pl i operator płatności internetowych PayU.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wyszukiwanie nieruchomości w telefonie Aplikacje 2011-09-28 09:00 przez Wojtek Konopa

Morizon.pl, jedna z największych polskich wyszukiwarek nieruchomości, wkroczyła ambitnie w świat urządzeń mobilnych udostępniając dedykowaną aplikację dla użytkowników smartfonów i tabletów. Aplikacja została uruchomiona jako odpowiedź na zainteresowanie rynku mobilnym dostępem do zasobów morizon.pl – od stycznia 2010 roku ruch w serwisie pochodzący z urządzeń mobilnych wzrósł 25-krotnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przyjdź w Bydgoszczy do Plusa na parapetówkę! Operatorzy 2011-09-28 06:48 przez Wojtek Konopa

Trwa wielkie przemeblowanie w Plusie! Teraz zmianę wystroju można podziwiać w Bydgoszczy. Na wszystkich, którzy w dniach 28-29 września odwiedzą salon firmowy Plusa przy ulicy Gdańskiej 65, czekają liczne atrakcje i nagrody.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
50 000 zł do zgarnięcia w nowym konkursie Plusa Operatorzy 2011-09-27 15:24 przez Wojtek Konopa

Wystarczy doładować telefon w sieci Plus na 30 zł, by mieć szanse na wygranie aż 50 000 zł w gotówce i atrakcyjnych gadżetów elektronicznych: nawigacji samochodowych, słuchawek bezprzewodowych, myszy optycznych i pamięci przenośnych. Konkurs "Zgarnij Kasę" trwa do 30 listopada 2011.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pobiegnij z najlepszymi w Sztafecie Olimpijskiej Londyn 2012 Inne, Telefony 2011-09-27 15:18 przez Wojtek Konopa

Samsung Electronics Polska organizuje akcję, w której wygrać można uczestnictwo w Sztafecie Olimpijskiej Londyn 2012. Zadaniem internautów jest udowodnienie, że to właśnie oni powinni otrzymać tą szansę. Akcja rusza 20 września 2011 na fan stronie Telefony Samsung na Facebooku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Emporia analizuje preferencje europejskich konsumentów Inne 2011-09-27 15:16 przez Wojtek Konopa

W celu jak najlepszego określenia potrzeb swojej grupy docelowej, Emporia Telecom przeprowadziła badania konsumenckie w kilku krajach Europy. Ich wyniki jasno pokazały czego seniorzy oczekują od telefonów komórkowych, a także w jaki sposób
z nich korzystają. Potwierdziły również słuszność podejmowanych przez firmę emporia działań w kierunku uproszczenia komunikacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bilet na pociąg w komórce Internet 2011-09-27 13:13 przez Wojtek Konopa

Koleje Mazowieckie i Mennica Polska uruchamiają sprzedaż biletów kolejowych za pośrednictwem SkyCash – uniwersalnego systemu płatności przez telefon komórkowy. Dla tysięcy osób, które codziennie podróżują blisko 800 pociągami kursujących po Mazowszu, to duże ułatwienie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Analiza usług wiązanych Inne 2011-09-27 11:44 przez Wojtek Konopa

Pakietyzacja usług jest jednym z głównych trendów charakteryzujących rynek telekomunikacyjny. Analizie poddano najczęściej wybierane przez konsumentów warianty ofert wiązanych. Łączą one w sobie kilka usług telekomunikacyjnych, rozliczanych po jednej cenie i w ramach jednego rachunku, których atrakcyjność wynika przede wszystkim z niższych kosztów korzystania z całego pakietu niż przy zakupie poszczególnych usług osobno.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Chrońmy młodzież przed cyberprzemocą Inne 2011-09-27 11:07 przez Wojtek Konopa

Poprzyjmy ogólnoeuropejską kampanię na rzecz wprowadzenia w sieci przycisku bezpieczeństwa, który zapewni  łatwy dostęp do uzyskania pomocy. Tysiące europejskich dzieci i nastolatków pada ofiarą cyberprzemocy. Są dręczone, boleśnie ośmieszane i zastraszane przez SMS–y, e-maile, na czatach i na portalach społecznościowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kampania na telefon – nowe narzędzia kampanii politycznej Inne 2011-09-26 16:02 przez Wojtek Konopa

Trwająca do 8 października kampania wyborcza stanowi dla komitetów okres najintensywniejszego wysiłku w kierunku dotarcia do jak największej liczby obywateli. Szczególnie popularnym w Stanach Zjednoczonych, a mało docenianym dotychczas w Polsce, narzędziem komunikacji politycznej jest polityczne call center, pozwalające kandydatom na bezpośrednie dotarcie do ogromnej liczby odbiorców.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GT Excellent – etui na telefon dla dla biznesmena Gadżety 2011-09-26 14:05 przez Wojtek Konopa

Firma KL Trade, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model etui na telefon komórkowy, GT Excellent. Pokrowiec wykonano z wysokiej jakości materiału, który zapewnia maksymalną ochronę oraz dobrą prezencję podczas biznesowych spotkań.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Fligo.pl – nowa aplikacja mobilna dla turystów Aplikacje 2011-09-26 13:50 przez Wojtek Konopa

Na polskim rynku aplikacji na iPhone, iPod i iPad pojawił się nowy produkt turystyczny – Fligo.pl. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store. Od innych podobnych narzędzi polskojęzycznych odróżnia ją to, że użytkownik może tu zarezerwować lot bez konieczności przechodzenia do innej strony lub dzwonienia na infolinię. Twórcą aplikacji jest agencja Artweb-Media, wydawca serwisu Tanie-Loty.com.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kampania Play z okazji 10 urodzin Wikipedii Inne 2011-09-26 13:10 przez Wojtek Konopa

26 września Wikipedia obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji Play przygotował specjalną kampanię, mającą na celu zaangażowanie Internautów w pozyskanie wsparcia finansowego dla twórców polskiej Wikipedii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W Inteligo i Plusie 20% więcej na koniec lata Inne, Operatorzy 2011-09-26 10:37 przez Wojtek Konopa

Klienci Plusa i Inteligo mogą otrzymać dodatkowe 20% kwoty zasilenia. Wystarczy, że doładują telefon w promocji „20% więcej na koniec lata”. Promocja trwa od 26 do 30 września.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
RADIO ZET – PIERWSZE ŹRÓDŁO INFORMACJI W TWOJEJ KOMÓRCE Inne 2011-09-26 10:32 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy telefonów komórkowych mogą być zawsze na bieżąco dzięki smsowemu serwisowi Radia ZET z pilnymi wiadomościami z kraju i ze świata. Niezależnie gdzie i w jakich okolicznościach odbiorą smsa, słuchacze Radia ZET dowiedzą się jako pierwsi, że zdarzyło się coś naprawdę ważnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Inteligo: najbardziej przyjazna bankowość mobilna Inne 2011-09-23 15:48 przez Wojtek Konopa

Inteligo, bankowość internetowa PKO Banku Polskiego, zajęło I miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii „Bank mobilny”. Autorzy rankingu nagrodzili Inteligo między innymi za dostępność dla klienta i usługi dodatkowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Windows Phone 7 zdobywcą trzech nagród w konkursie IDEA 2011 Inne 2011-09-23 15:21 przez Wojtek Konopa

Windows Phone 7 okazał się bezkonkurencyjnym zwycięzcą konkursu IDEA, zorganizowanego przez stowarzyszenie Industrial Designers Society of America. Telefon wyróżniono aż w trzech kategoriach: Best In Show, Interactive Product Experiences oraz w kategorii uznawanej za najważniejszą: People’s Choice Award. Tegoroczna edycja wręczenia nagród nazywanych „Oskarami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego” zakończyła się w zeszłym tygodniu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sieć reklamy Mobilvi z Polskim Radiem Aplikacje 2011-09-23 14:46 przez Wojtek Konopa

Od września Mobilvi, pierwsza polska sieć reklamy w mobilnym internecie, jako jedyna udostępnia reklamodawcom możliwość umieszczania reklam w mobilnej aplikacji Polskiego Radia, przeznaczonej na platformy iOS i Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Darmowy Internet od T-Mobile, dla wszystkich Operatorzy 2011-09-23 12:59 przez Wojtek Konopa

Podczas 33 Maratonu Warszawskiego PTC udostępni darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na mecie biegu ustawiona zostanie mobilna stacja bazowa, za pośrednictwem, której T-Mobile udostępni sygnał Wi-Fi wszystkim użytkownikom mobilnej transmisji danych niezależnie od tego, którego operatora są klientami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Europejska norma jakości EN15838 dla call center Plusa Inne, Operatorzy 2011-09-23 11:21 przez Wojtek Konopa

Polkomtel SA otrzymał certyfikat zgodności zasad funkcjonowania struktur call center w oparciu o europejską normę EN15838. Certyfikat potwierdza, że pracownicy infolinii sieci Plus obsługują klientów na poziomie standardów europejskich.

» więcej
Komentarze: 1
Aplikacja Demotywatory.pl na Windows Phone 7 Aplikacje 2011-09-22 16:36 przez Wojtek Konopa

Najpopularniejszy serwis z demotywatorami w Polsce, Demotywatory.pl doczekał się dedykowanej aplikacji dla smartfonów z Windows Phone 7. Informacja ta pokrywa się idealnie z nadchodzącą premierą update oraz pierwszych urządzeń z Windows Phone Mango. Nowa odsłona mobilnych okienek będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilny Gmail z obsługą wielu kont Aplikacje 2011-09-22 14:22 przez Wojtek Konopa

Google poinformował na swoim blogu, że do mobilnej wersji Gmaila dodano opcję logowania na wiele kont. Oznacza to, że podobnie jak w wersji desktopowej, można teraz będzie korzystać z wielu kont Gmaila jednocześnie także na komórkach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MapaMap 7.1 - asystent pasa ruchu i nowe mapy z Q3 GPS 2011-09-22 12:55 przez Wojtek Konopa

Najnowsza odsłona oprogramowania do nawigacji MapaMap w wersji 7.1 wprowadza nową funkcjonalność pod nazwą Asystent Pasa Ruchu oraz aktualne mapy Polski z III kwartału 2011. Aktualizacja map dotyczy nie tylko nowych inwestycji drogowych, ale także danych turystycznych, fotoradarów oraz obiektów POI.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa usługa IT dla Firm - wygoda i oszczędności Inne 2011-09-22 12:51 przez Wojtek Konopa

Telekomunikacja Polska rozpoczęła świadczenie nowej usługi – IT dla Firm – skierowanej zwłaszcza do małych i średnich przedsiębiorstw. To oferta kompleksowego wsparcia dla systemów IT wraz z możliwością wynajęcia komputerów, sprzętu peryferyjnego, akcesoriów i oprogramowania. Do dyspozycji klientów jest profesjonalny dział wsparcia, a rozliczenie za korzystanie z usług odbywa się w formie abonamentu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Akcesoria do telefonu komórkowego od Global Technology Gadżety 2011-09-21 13:55 przez Wojtek Konopa

Firma KL TRADE prezentuje gamę akcesoriów samochodowych dedykowanych do telefonów komórkowych. Wszechstronny i wielofunkcyjny zestaw obejmuje m.in. ładowarkę, uchwyt i podkładkę antypoślizgową, transmiter FM, mini Bluetooth, słuchawki HF oraz adapter wyposażony w trzy gniazda DC.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Znajdź trzeci wymiar. Rusza konkurs HTC na Facebooku. Inne 2011-09-21 12:07 przez Wojtek Konopa

Firma HTC Polska poinformowała o konkursie dla fanów marki na portalu społecznościowym Facebook, w którym główną nagrodą jest najnowszy telefon HTC EVO 3D z trójwymiarowym ekranem i możliwością nagrywania filmów i zdjęć 3D.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nadzieja na Euro – czyli szansa na lepsze jutro Inne, Operatorzy 2011-09-21 12:03 przez Wojtek Konopa

T-Mobile od lat angażuje się w działania sportowe na całym świecie, zarówno w te profesjonalne jak i amatorskie. Dlatego też w tym roku wsparł piłkarską inicjatywę dla młodszych sportowców - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej „Nadzieja na Euro”.

» więcej
Komentarze: 1
HTC Rhyme na wideo Telefony 2011-09-21 11:10 przez Wojtek Konopa

Obszerny zbiór materiałów wideo prezentujących nowy smartfon, jaki zaprezentowała wczoraj firma HTC. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Omijaj korki zawodowo – korkosfera.pl od NaviExpert GPS 2011-09-21 10:54 przez Wojtek Konopa

NaviExpert oferuje kierowcom zupełnie nowe rozwiązanie! Korkosfera to rewolucyjny projekt, dzięki któremu kierowcy zyskują dostęp do bieżących danych traffic, prezentowanych na mapach w postaci kolorów, z poziomu komputera i telefonu komórkowego. Korkosfera obejmuje trzy użyteczne produkty: web planner pod adresem korkosfera.pl, najnowszą wersję nawigacji NaviExpert 7.0 wyposażoną w warstwę traffic z autoaktualizacją oraz bezpłatną mobilną aplikację korkosfera.pl mobile na telefony z systemem Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Canon rozszerza platformę uniFLOW na urządzenia mobilne Technologie 2011-09-21 08:50 przez Wojtek Konopa

Canon poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży wersji 5.1 rozwiązania uniFLOW, rozszerzając pierwszą w branży pojedynczą platformę do zarządzania procesami skanowania i druku o obsługę urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Organizacje mogą zaoferować personelowi i gościom możliwość zdalnego drukowania na drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych oraz korzystania z urządzeń mobilnych w sposób bezpieczny, a zarazem pozwalający na efektywną kontrolę kosztów.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Uniwersalna ładowarka Cooler Master - USNA120W Gadżety 2011-09-21 08:48 przez Wojtek Konopa

Cooler Master zaprezentował uniwersalny zasilacz do laptopów - USNA 120W. Przy projektowaniu USNA 120W szczególny nacisk położono na zachowanie kompaktowych wymiarów obudowy oraz jak największej uniwersalności. Dzięki temu z zasilaczem, bez najmniejszych problemów, może współpracować większość z dostępnych na rynku laptopów oraz urządzeń zasilanych z portu USB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Killbill powraca w nowej wersji Inne 2011-09-20 13:10 przez Wojtek Konopa

» więcej
Komentarze: 2
Plus partnerem wystawy „Obok. Polska-Niemcy. 1000 lat historii w sztuce”. Inne, Operatorzy 2011-09-20 11:44 przez Wojtek Konopa

Polkomtel S.A., operator sieci Plus, wsparł finansowo jedną z najważniejszych imprez przygotowanych w ramach Zagranicznego Programu Polskiej Prezydencji 2011. Wystawa „Obok. Polska-Niemcy. 1000 lat historii w sztuce” zostanie uroczyście otwarta 21 września w Berlinie. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli prezydenci Bronisław Komorowski oraz Christian Wulff.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Eurotel SA numerem 1 wśród sieci T-Mobile w Polsce, spółka wraca z Malezji z nagrodą Inne 2011-09-20 11:16 przez Wojtek Konopa

Notowana na GPW spółka Eurotel SA została wyróżniona podczas Konferencji Partnerów T-Mobile w Malezji. Spółka otrzymała tytuł „Super Agent w Biznesie 2010/2011”. Sieć Eurotel obsługuje ok. 200 salonów sprzedaży oraz grupę ponad 80 doradców biznesowych.

» więcej
Komentarze: 1
Nowe aplikacje na smartfony z Androidem Aplikacje 2011-09-20 11:09 przez Wojtek Konopa

WP uruchomiła nowe aplikacje dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Pierwsza, „Tech WP.PL” dla miłośników nowych technologii, druga, „Nocoty.pl”, dla tych, którzy na bieżąco śledzą życie gwiazd.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Altec Lansing Mix Boombox iMT810 Gadżety 2011-09-20 10:17 przez Wojtek Konopa

Altec Lansing wprowadził nowej generacji, cyfrowy boombox MIX iMT810 przeznaczony dla osób poszukujących mocnego wsparcia dla swoich iPod’ów i iPhone’ów. Produkt wchodzi właśnie na nasz rynek, dzięki dystrybucji KONTEL-TELECOM.

» więcej
Komentarze: 1
Bądź eko z Taxity. Aplikacje 2011-09-20 09:49 przez Wojtek Konopa

Dla twórców Taxity dbałość o środowisko jest bardzo istotnym elementem życia i współczesnego świata. Dlatego też, zrodził się w ich głowach pomysł ekoulotki. To całkowicie nowatorska usługa, która do tej pory nie funkcjonowała na rynku lokali dowożących jedzenie na telefon.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus zaprasza na spotkanie z brązowymi medalistami Mistrzostw Europy 2011 Inne, Operatorzy 2011-09-19 16:46 przez Wojtek Konopa

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn w pięknym stylu pokonała faworyta turnieju reprezentację Rosji i zajęła trzecie miejsce Mistrzostw Europy 2011. Operator sieci Plus, wieloletni sponsor Polskiej Siatkówki, zaprasza kibiców i dziennikarzy na spotkanie z brązowymi medalistami mistrzostw Europy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
System telepresence HUAWEI TP3006 Technologie 2011-09-19 15:29 przez Wojtek Konopa

Na naszym rynku, w dystrybucji KONTEL-TELECOM huawei.kontel.pl oficjalnego dystrybutora rozwiązań wideokonferencyjnych i telepresence  marki Huawei w Polsce, jest już dostępny system telepresence TP3006 oparty na technologii HD. Rozwiązanie stworzone w odpowiedzi na obecne potrzeby świata biznesu, zaprojektowane zostało do komunikacji „twarzą w twarz”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Akcesoria do iPhone’a – różnorodność w wydaniu GT Gadżety 2011-09-19 15:15 przez Wojtek Konopa

Firma KL Trade, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowe akcesoria dedykowane do jednego z najpopularniejszych telefonów komórkowych – iPhone’a.

 

» więcej
Komentarze: 1
Nowa aplikacja mobilna w Banku Zachodnim WBK Aplikacje 2011-09-19 14:31 przez Wojtek Konopa

Bank Zachodni WBK udostępnia swoim klientom aplikację bankowości mobilnej BZWBK24 mobile na pięć najpopularniejszych platform: Android, BlackBerry, iPhone, Symbian oraz Windows Mobile. Jest to jedna z najszerszych ofert bankowości mobilnej na rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Action S.A. rozpoczął współpracę z TomTom GPS 2011-09-19 12:49 przez Wojtek Konopa

Od września br. Action S.A. jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu TomTom w Polsce. W ramach współpracy, Action w swojej ofercie będzie miał produkty konsumenckie oraz akcesoria. W portfolio znajdują się m.in. ostatnio wprowadzone nawigacje z serii GO LIVE: TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trzcianka - cała gmina w szerokopasmowej sieci Internet, Operatorzy 2011-09-19 12:46 przez Wojtek Konopa

Trzcianka w województwie Wielkopolskim to pierwsza gmina w Polsce, w której Telekomunikacja Polska zbudowała w ramach Porozumienia z UKE sieć szybkiego internetu, zapewniając dostęp szerokopasmowy na terenie całej gminy. Dzięki temu zwiększy się atrakcyjność regionu i poprawi jakość życia mieszkańców.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sennheiser: Słuchawki OMX 680 Sports Gadżety 2011-09-19 12:13 przez Wojtek Konopa

Trenuj i biegaj wygodnie - słuchawki z klipsem na ucho Sennheiser / adidas OMX 680 Sports stanowią doskonały wybór dla fanów fitness. Regulowane w pełnym zakresie klipsy mocujące podążają za kształtem ucha zapewniając bezpieczny oraz zindywidualizowany kontakt słuchawki z uchem. Wydajne przetworniki zapewniają mocy i pobudzający dźwięk stereo uwalaniający dodatkową energię podczas biegu lub ćwiczeń.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zagrożenia sierpnia: Android i ataki na duże organizacje Inne 2011-09-19 12:10 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab przedstawia sierpniowy raport dotyczący aktywności szkodliwego oprogramowania na komputerach użytkowników oraz w Internecie. W sierpniu 2011 roku produkty firmy Kaspersky Lab zablokowały niemal 194 miliony ataków sieciowych, zapobiegły ponad 64 milionom prób zainfekowania komputerów za pośrednictwem Sieci, a także wykryły i zneutralizowały 258 milionów szkodliwych programów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
RIM udostepnia wersje beta BlackBerry Advertising Service SDK OSy 2011-09-19 12:08 przez Wojtek Konopa

Research In Motion poinformowało o dostępności wersji beta narzędzia dla deweloperów BlackBerry Advertising Service SDK dla BlackBerry WebWorks. Dzięki zaprezentowanej właśnie wersji testowej deweloperzy mogą w prosty i szybki sposób osiągać dodatkowy dochód w ramach tworzonych przez siebie aplikacji. Wszystko, czego potrzebują to narzędzia BlackBerry WebWorks SDK oraz kilka linii kodu, które dają dostęp o ciągle rozwijanej sieci reklamodawców.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SANYO PLC-WU3001 - jasny, mobilny, panoramiczny projektor WXGA Gadżety 2011-09-19 11:44 przez Wojtek Konopa

Rozdzielczość WXGA, jasność 3.000 ANSI lumenów, kontrast 2.000:1, wbudowany głośnik 10W, złacze HDMI, monitorowanie i sterowanie poprzez LAN, żywotność lampy 5.000 godzin, waga 3,3 kg.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Już jest AppToGo na tablety Aplikacje 2011-09-16 14:00 przez Wojtek Konopa

Aplikacje Berlitz AppToGo, jedne z najlepiej sprzedających się przewodników turystycznych w AppStore, są już dostępne również w wersji na iPada. Przewodniki, stworzone przez wydawnictwo Berlitz i firmę INFOR IT, ułatwią zwiedzanie najpiękniejszych miast Europy – Barcelony, Londynu, Rzymu, Paryża i Berlina.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ZTE MF60 - zabierz Wi-Fi tam, gdzie chcesz Gadżety 2011-09-16 13:45 przez Wojtek Konopa

Mobilny router ZTE umożliwia korzystanie z internetu aż 8 urządzeniom - gdziekolwiek jesteśmy. Przenośny router ZTE MF60 to urządzenie, dzięki któremu uwolnimy się od poszukiwania hot-spotów. Jest lekki, mały i może długo pracować bez zasilania, pobierając energię z wbudowanej baterii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ostatnie dni rejestracji na Microsoft Technology Summit 2011 Inne, OSy 2011-09-16 13:25 przez Wojtek Konopa

Dobiega końca rejestracja na Microsoft Technology Summit 2011, jedną z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. Jeszcze przez 7 dni, do 23 września, bilety na konferencję można nabyć w promocyjnej cenie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Płać mobilnie za bilety komunikacji miejskiej a otrzymasz zwrot do 50% Inne 2011-09-16 10:54 przez Wojtek Konopa

mPay, największy w Polsce operator płatności mobilnych oraz MasterCard® zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej wspólnej promocji. Płać mobilnie za bilety komunikacji miejskiej w Warszawie,  otrzymasz do 50% zwrotu wydanej kwoty. Jest to kolejne z serii działań, w którym pojawia się logo MasterCard Mobile – nowa marka MasterCard promująca płatności mobilne.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TelForceOne rozwija Teletorium Operatorzy 2011-09-16 10:51 przez Wojtek Konopa

Teletorium – ogólnopolska sieć franczyzowa należąca do Grupy TelForceOne – otworzy do końca 2011 roku co najmniej 9 nowych punktów sprzedaży. Tym samym liczba stoisk sprzedażowo-usługowych spółki zwiększy się do 90 punktów handlowych. Salony Teletorium, zlokalizowane w galeriach handlowych na terenie całej Polski, oferują telefony komórkowe i akcesoria GSM. Teletorium stanowi szybko rozwijający się segment działalności Grupy TelForceOne.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejny spot Play z Kubą Wojewódzkim Operatorzy 2011-09-16 06:39 przez Wojtek Konopa

Kuba Wojewódzki ogląda swój program na YouTube…dzięki akcji testujsmartfona.pl

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Microsoft BUILD – dzień 2 Inne, OSy 2011-09-15 16:36 przez Wojtek Konopa

Drugiego dnia konferencji Build w Anaheim Convention Center w Kalifornii firma Microsoft udostępniła platformy i narzędzia, pozwalające deweloperom tworzyć rozwiązania chmurowe działające na wielu urządzeniach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zmiany w cenniku telefonów Play Operatorzy, Telefony 2011-09-15 14:38 przez Wojtek Konopa

Od jutra (16.09.2011r.) w ofercie podstawowej Play zmieni się cena telefonu Samsung Wave. Dodatkowo w ofercie na życzenie operator zmieni również cenę Motoroli Defy.

» więcej
Komentarze: 1
Loteria dla klientów sieci Plus Operatorzy 2011-09-15 14:28 przez Wojtek Konopa

Już od 15 września rozpoczyna się Loteria dla klientów sieci Plus, w której łączna pula nagród wynosi ponad 5 milionów 600 tysięcy złotych, w tym 18 samochodów marki Nissan Qashqai oraz pieniężna Nagroda Finałowa w wysokości miliona złotych! Loteria będzie trwała 130 dni i zakończy się 22 stycznia 2012 r. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie osoby pełnoletnie mające aktywny telefon w sieci Plus, korzystające z ofert: Plus abonament, Simplus, Sami Swoi, Mix i 36.6.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bilet hybrydowy również przez komórkę Inne 2011-09-15 12:25 przez Wojtek Konopa

Z informacji przekazanych do krakowskiego Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu przez operatorów systemów mPay i moBilet wynika, że od piątku (16.09.2011) ich użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z właściwości biletów hybrydowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kabel HDMI High Speed - Ethernet HDMI 1,8m marki Impuls-Pc Gadżety 2011-09-15 12:10 przez Wojtek Konopa

Firma Sinus Sp. z o.o. - producent kabli z ponad czternastoletnim doświadczeniem - wprowadza do dystrybucji kabel HDMI High Speed with Ethernet HDMI 1,8m w opakowaniu Premium.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa kampania Play dla Firm Operatorzy 2011-09-15 11:24 przez Wojtek Konopa

Nowa kampania wizerunkowo-produktowa Play dla Firm skupia się na ludziach biznesu, także tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Play dla Firm wspiera rozwój ich firm dzięki nieograniczonym możliwościom technologii 4G.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Podążaj własnym szlakiem ze Sportivą+ Gadżety 2011-09-15 10:26 przez Wojtek Konopa

Amatorzy aktywnego wypoczynku w terenie chętnie korzystają z nowych rozwiązań technologicznych, które zapewniają im bezpieczeństwo oraz optymalizują wysiłek fizyczny. Z myślą o nich firma Rikaline wprowadziła na rynek urządzenie TWO NAV Sportiva+ będące połączeniem funkcjonalnej nawigacji oraz trenera osobistego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe słuchawki Altec Lansing z serii Bliss Gadżety 2011-09-15 10:22 przez Wojtek Konopa

Altec Lansing wprowadził nową serię dousznych słuchawek Bliss z izolacją hałasu. Słuchawki przeznaczone specjalnie dla kobiet, stanowią uzupełnienie ich indywidualnego stylu. Pięknie zaprojektowane trzy różne modele słuchawek - Platinum Bliss, Gold Bliss i Silver Bliss – są wyraźnie mniejsze, aby mogły bardziej dopasować się do niewielkich damskich uszu, a przy tym zapewniają wyjątkową jakość dźwięku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy poseł z aplikacją na smartfona Aplikacje 2011-09-14 16:45 przez Wojtek Konopa

Michał Jaros, jako pierwszy wśród polskich polityków prezentuje nową platformę komunikacji z elektoratem - aplikację "Mój Poseł - Michał Jaros". Można ją ściągnąć bezpłatnie na smartfona. Podobną aplikację w swojej kampanii w 2008 roku wykorzystywał prezydent Stanów Zjednoczonych - Barack Obama.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zagraj na scenie T-Mobile Music podczas Avant Art Festival we Wrocławiu Inne 2011-09-14 16:18 przez Wojtek Konopa

Po przygodzie z filmowym festiwalem Nowe Horyzonty oraz muzycznym katowickim OFF Festivalem T-Mobile Music wraca do Wrocławia, by wesprzeć największe w kraju święto sztuki awangardowej Avant Art Festival. Trwające od 29.09 do 08.10 wydarzenie to prawdziwa uczta dla fanów sztuki – odważnej, różnorodnej i nietuzinkowej, często zacierającej granice pomiędzy poszczególnymi gatunkami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Większa ochrona konsumentów korzystających z konkursów sms i serwisów telefonicznych Inne 2011-09-14 15:58 przez Wojtek Konopa

Firmy telekomunikacyjne i dostawców oferujących usługi płatne przy pomocy smsów, głosowań telefonicznych i płatnych serwisów telefonicznych czeka wiele zmian, a klienci biorący udział w konkursach będą lepiej chronieni. To podstawowy wniosek, jaki wynika z analizy zmian w prawie telekomunikacyjnym, które przyjął Senat.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Microsoft buduje Windows od nowa Komputery, OSy 2011-09-14 15:55 przez Wojtek Konopa

Pierwszego dnia konferencji BUILD, najważniejszego w tym roku wydarzenia dla deweloperów, organizowanego przez Microsoft, po raz pierwszy udostępniono informacje o nowym systemie operacyjnym Microsoft. Firma przedstawiła szczegółowy przegląd następnej wersji Windows, o roboczej nazwie „Windows 8”. Zaprezentowano również nowe narzędzia dla deweloperów, które pomogą pisać aplikacje dla ponad miliarda osób używających Windows każdego dnia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najnowsze wydanie AutoMapa Center GPS 2011-09-14 15:38 przez Wojtek Konopa

AutoMapa udostępniła nową wersję aplikacji AutoMapa Center – narzędzia zasilającego urządzenia nawigacyjne w najaktualniejsze dane SmartRoutes, zawierające informacje o statystyce natężenia ruchu drogowego.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zielona strona Magenty Operatorzy 2011-09-14 14:39 przez Wojtek Konopa

Działania przyjazne środowisku to jeden z priorytetów Polskiej Telefonii Cyfrowej, dlatego operator ciągle unowocześnia swoją infrastrukturę sieciową i informatyczną oraz prowadzi testy nowoczesnych „zielonych” rozwiązań. Jednym z najważniejszych elementów działalności firmy przyjaznej środowisku jest ograniczanie zużycia energii elektrycznej, niezbędnej do pracy infrastruktury sieciowej i IT oraz do utrzymywania właściwej temperatury infrastruktury stacji bazowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy sondaż Librusa Inne, Technologie 2011-09-14 13:05 przez Wojtek Konopa

Polscy rodzice coraz bardziej ufają nowym technologiom, chcą mieć dostęp do informacji o ocenach i frekwencji dzieci przez Internet. Aż 35% z nich deklaruje zamiar korzystania z e-dziennika za pośrednictwem telefonu komórkowego. 85% uznało, że elektroniczny dziennik ułatwia dostęp do informacji na temat postępów dziecka w nauce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cideko Chatting - rozmawiaj bez ograniczeń z dowolnego miejsca Gadżety 2011-09-13 15:23 przez Wojtek Konopa

Miniaturyzacja daje dzisiaj użytkownikowi wiele możliwości. Począwszy od nowoczesnych komputerów, poprzez telefony na akcesoriach skończywszy. Od niedawna firma Signo Distribution Polska wprowadziła na rynek klawiaturę bezprzewodową Cideko Chatting. Jest to urządzenie spełniające funkcję aż trzech dotąd niezależnych akcesoriów: kompletnej klawiatury QWERTY, bezprzewodowej myszy 3D oraz bezprzewodowego odbiornika / nadajnika do komunikacji sygnału audio, zamkniętych w prostym projekcie eleganckiej obudowy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Inotel uruchamia przyłącze do Amsterdam Internet Exchange Inne, Technologie 2011-09-13 15:18 przez Wojtek Konopa

Jako jedni z pierwszych w Polsce podpisaliśmy umowę o przyłączenie do Amsterdam Internet Exchange (AMS-IX) - poinformował Inotel, operator telekomunikacyjny z Wielkopolski.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Repertuar kin w telefonie Aplikacje 2011-09-13 12:57 przez Wojtek Konopa

Repertuar Kin WP.PL jest nową aplikacją mobilną Wirtualnej Polski na telefony z systemem operacyjnym Android. Zawiera szczegółowe i aktualne informacje na temat programu kin w ponad stu polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz trailery. Można ją bezpłatnie pobrać z Android Market.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sennheiser: nowe zestawy słuchawkowe, przeznaczone do telefonii internetowej Gadżety 2011-09-13 12:46 przez Wojtek Konopa

Czy jesteś doświadczonym użytkownikiem czy nie, czy Twój komputer jest nowy czy stary, PC czy Mac, czy wyposażony jest w złącza analogowe czy cyfrowe - nieistotne. Wraz z premierą nowych zestawów słuchawkowych VoIP, Sennheiser po raz kolejny przesuwa technologię bliżej ludzi. Zestawy te nie wymagają żadnej instalacji oraz są w pełni kompatybilne ze Skype, Windows Live, Yahoo! i AIM.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
mBank wprowadza aplikację na iPada Aplikacje 2011-09-13 11:56 przez Wojtek Konopa

mBank udostępnił bankową aplikację na iPada - pierwszą w całości przygotowaną z myślą o użytkownikach tabletu firmy Apple. Dostępna jest też nowa, transakcyjna aplikacja na iPhone'a. Dzięki nowemu oprogramowaniu wzrośnie liczba bankowych kont w komórce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: Poznań Internet 2011-09-13 10:01 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab Polska przedstawia raport poświęcony bezpieczeństwu sieci WiFi w Poznaniu. Raport stanowi część trwającej drugiej serii badań bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych na terenie polskich miast. Poprzednia seria objęła 8 miast i została przeprowadzona w okresie lipiec - listopad 2009 r.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC Evo 3D w e-sklepie Telefony 2011-09-13 09:18 przez Wojtek Konopa

HTC Evo 3D, w tym tygodniu będzie dostępny w e-sklepie Orange. Operator zaproponuje go w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera (abonament i mix). Telefon robi zdjęcia w 3D i można oglądać na nim trzeci wymiar bez okularów. Ma dwurdzeniowy procesor i najnowszy HTC Sense. Do tego megapojemną baterię.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Akcesoria Choiix - niech moc będzie z Twoim iPhone’m Gadżety 2011-09-12 16:00 przez Wojtek Konopa

Z myślą o użytkownikach urządzeń firmy Apple, Choiix stworzył linię przenośnych banków energii, które są w stanie przedłużyć żywotność naszego iPhone’a lub iPod’a nawet do 350 godzin. Urządzenia z serii iPower Fort oraz Power Fort iPhone umożliwiają zasilanie, gdy nie mamy dostępu do źródła prądu. Docenią je wszyscy dla których ważna jest mobilność.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wygraj iPada z unikalną aplikacją Johnnie Walker Inne 2011-09-12 14:56 przez Wojtek Konopa

Ruszył konkursmarki Johnnie Walker, od 01 września do 31 października, codziennie będzie można wygrać iPada oraz wyjątkowe spotkanie  z Ambasadorem Marki w ramach jesiennej kampanii promocyjnej „Odkryj świat whisky Johnnie Walker”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opisać najlepszą domówkę z Johnnie Walker na http://www.facebook.com/HouseOfWalkers.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Acer Iconia Tab A100, 7-calowy tablet z systemem Android 3.2 już dostępny! Gadżety 2011-09-12 12:58 przez Wojtek Konopa

Nowy tablet Acer ICONIA TAB A100 jest wyjątkowo poręczny oraz cechuje się wspaniałą wydajnością, zapewniającą zupełnie nowy poziom bezprzewodowej swobody, dzięki czemu może być używany do przeglądania stron WWW, odtwarzania multimediów, korzystania z sieci społecznościowych, a także do pracy z dokumentami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
EUROTEL PRZEBUDOWAŁ SWÓJ SKLEP INTERNETOWY MOBILE2.PL, STARTUJĄ PROMOCJE Inne 2011-09-12 12:29 przez Wojtek Konopa

Sklep internetowy mobile2.pl, zajmujący się sprzedażą telefonów komórkowych, tabletów, telewizji na kartę i akcesoriów GSM, zyskał nowy layout, strukturę i rozwiązania nawigacyjne. Zmiany zostały dokonane po szczegółowej analizie danych dotyczących tzw. usability sklepu, ich celem jest maksymalne ułatwienie klientom intuicyjnego poruszania się po szerokiej ofercie sklepu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson przedstawia routery z serii SSR 8000 Gadżety, Technologie 2011-09-12 11:51 przez Wojtek Konopa

Ericsson wprowadził na rynek routery SSR (Smart Services Router) z serii 8000, będące głównym składnikiem sieci IP 4. generacji, które firma zaprezentowała na początku tego roku. Routery te stanowią dla operatorów proste, inteligentne i skalowalne rozwiązanie do obsługi sieci konwergentnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trwają prace nad nietypową panoramą Warszawy Ciekawostki 2011-09-09 17:21 przez Łukasz Miazga

Warszawa, 9 września 2011 r. – Pędzące pod ziemią metro, charakterystyczne warszawskie budynki, Stadion Narodowy i spływająca tuż nad głowami przechodniów Wisła - wszystkie te symbole Warszawy znajdą się na ręcznie malowanej panoramie miasta, który od kilku dni powstaje w Warszawie przy stacji metra Politechnika.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wygraj Darmowy Surfmax Operatorzy 2011-09-09 16:27 przez Łukasz Miazga

InMobile, spółka należącą do Grupy Integer.pl, będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, uruchomiła grę dla swoich fanów na Facebooku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Strzel gola z Orange Aplikacje, Operatorzy 2011-09-09 10:54 przez Łukasz Miazga

Od dzisiaj każdy fan piłki nożnej może poczuć się jak gracz Ekstraklasy i zmierzyć w rzutach karnych z innymi kibicami. Wystarczy, że pobierze i uruchomi bezpłatną aplikację Orange Gol, którą stworzył Orange Labs Polska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
14 dniowa promocja nawigacji MapaMap Travel PL 1.2.0. GPS 2011-09-09 10:29 przez Łukasz Miazga

IMAGIS S.A. producent polskiej nawigacji dla urządzeń mobilnych z systemem iOS poinformował o 14 dniowej promocji na najnowszą wersję swojej nawigacji MapaMap Travel PL 1.2.0.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy telefon satelitarny Iridium Extreme™ Telefony 2011-09-09 10:17 przez Łukasz Miazga

W dniu wczorajszym w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się prezentacja nowego telefonu globalnej sieci Iridium dla krajowych partnerów handlowych firmy TS2.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oswajacz Internetowy dla użytkowników Plusa Mix Internet, Operatorzy 2011-09-08 16:58 przez Łukasz Miazga

W piątek 9 września wchodzi w życie Oswajacz Internetowy dla użytkowników Plusa Mix, czyli oferta pozwalająca na obniżenie oraz kontrolę kosztów korzystania z internetu. Klienci będą mogli skorzystać z Oferty Smartfonowej z dedykowanymi pakietami internetowymi lub Oferty Standardowej, w ramach której dodatkowo będą mogli aktywować pakiety Non Stop.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kampania na telefon – nowe narzędzia kampanii politycznej Inne 2011-09-08 10:10 przez Łukasz Miazga

Trwająca do 8 października kampania wyborcza stanowi dla komitetów okres najintensywniejszego wysiłku w kierunku dotarcia do jak największej liczby obywateli. Szczególnie popularnym w Stanach Zjednoczonych, a mało docenianym dotychczas w Polsce, narzędziem komunikacji politycznej jest polityczne call center, pozwalające kandydatom na bezpośrednie dotarcie do ogromnej liczby odbiorców.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Neostrada Fiber zwiększa zasięg – ponad 70 nowych lokalizacji Internet, Operatorzy 2011-09-08 09:22 przez Łukasz Miazga

Od września superszybki internet od TP – Neostrada Fiber - o prędkości do 40 Mb/s i do 80 Mb/s jest już dostępny w ponad 20 największych miastach i niemal 60 otaczających je mniejszych miejscowościach. W zasięgu usługi znajduje się już około dwóch milionów gospodarstw domowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telekonferencje bez granic w T-Mobile Operatorzy 2011-09-07 10:56 przez Łukasz Miazga

T-Mobile wprowadza nową usługę „Telekonferencja T-Mobile”, która umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych z indywidualnymi i biznesowymi użytkownikami telefonów komórkowych oraz stacjonarnych na całym świecie. Serwis dostępny jest pod numerem telefonu +48 608 608 608.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
InFlavo na iPhone Aplikacje 2011-09-07 10:01 przez Łukasz Miazga

Platforma sprzedaży InFlavo – innowacyjna usługa typu social-commerce Grupy Integer.pl – wzbogacona została o aplikację dedykowaną urządzeniom z systemem operacyjnym iOS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PLAY ONLINE 149 – nowa taryfa Internet, Operatorzy 2011-09-06 10:20 przez Łukasz Miazga

6 września w promocjach Play Online All Inclusive udostępniona zostanie nowa taryfa Play Online 149. Zmianie ulegnie także promocja dla studentów i nauczycieli – specjalnie na okres nowego roku akademickiego i szkolnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Toshiba przedstawia ultracienki tablet AT200 Gadżety 2011-09-06 09:53 przez Łukasz Miazga

Podczas tegorocznych targów IFA 2011 Toshiba Europe GmbH zaprezentowała nowy, ekscytujący produkt - ultra cienki, 10-calowy (25,7cm) tablet AT200. Mimo że jego grubość to zaledwie 7,7mm, Toshiba AT200 posiada szeroki zakres niezbędnych wejść oraz interfejsów.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Epson: Projektor 3LCD HD 720p ze stacją dokującą dla iPod Gadżety 2011-09-06 08:08 przez Łukasz Miazga

Firma Epson zaprezentowała na tegorocznych targach IFA 2011, Epson - pierwszy projektor 3LCD HD Ready wyposażony w stację dokującą iPod*. By rozpocząć zabawę - wystarczy swojego iPoda, iPhone'a czy iPada** postawić na złączu stacji dokującej, bez pobierania żadnych aplikacji czy kupowania specjalnych przejściówek.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PEGI EXPRESS w grach na Windows Phone Inne, OSy 2011-09-05 13:26 przez Łukasz Miazga

PEGI Express, nowy proces klasyfikacji zaprojektowany specjalnie pod kątem platform mobilnych, jest już dostępny dla twórców gier działających na platformie Windows Phone. Nowy, prosty proces klasyfikacji został stworzony z myślą o deweloperach i wydawcach gier mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prestigio e-book Reader PER3162BN – świat książek mieszczący się w kieszeni Ciekawostki, Inne 2011-09-05 10:57 przez Łukasz Miazga

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje czytnik e-booków Prestigio Reader PER3162BN – nieodłączne wyposażenie każdego nowoczesnego
i praktycznego miłośnika książek.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przewodnik po remontowanych miastach w AutoMapie Gadżety, GPS, Inne, Internet 2011-09-05 09:16 przez Łukasz Miazga

AutoMapa udostępniła funkcję automatycznego blokowania odcinków dróg oraz wyświetlania zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu pobieranych z systemu AutoMapa Traffic!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oswajacz Internetowy w Ofercie Smarfonowej dla abonamentowych klientów Plusa Operatorzy 2011-09-02 13:30 przez Wojtek Konopa

Od piątku 2 września Plus oswaja internet dla klientów abonamentowych. Tego dnia wchodzi w życie oferta smartfonowa, dzięki której klient może w pełni kontrolować swoje wydatki i cieszyć się ze swobodnego dostępu do internetu.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Becker Active 50 i Ready 50 - inteligentna nawigacja GPS 2011-09-02 13:17 przez Wojtek Konopa

Urządzenia nawigacyjne marki Becker od lat są nagradzane za intuicyjną obsługę* . Nadszedł czas na kolejny krok w ułatwianiu posługiwania się urządzeniem. Użytkownicy modeli Ready 50 i Active 50 nie muszą już zastanawiać się jaka funkcja będzie im potrzebna. Interaktywny asystent Becker SituationScan analizuje zachowanie kierowcy na drodze i domyśla się jego potrzeb na danym etapie podróży, a następnie na tej podstawie pomaga wyszukać przydatne funkcje.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rusza kampania promująca Samsung GALAXY Tab 10.1 Gadżety 2011-09-02 11:01 przez Wojtek Konopa

2 września br. rozpoczyna się kampania reklamowa promująca najnowszy tablet firmy Samsung – GALAXY Tab 10.1. Jej celem jest zaprezentowanie funkcji urządzenia i sposobów na jego wykorzystanie w pracy, do rozrywki czy też nauki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja TomTom iPhone, dostępna na iPad Aplikacje 2011-09-02 10:32 przez Wojtek Konopa

TomTom zapowiedział najnowszą wersję aplikacji TomTom dedykowanej smartfonom iPhone, która została zoptymalizowana dla tabletów iPad. Użytkownicy, którzy posiadają już aplikacje w wersji na iPhone’a, będą mogli pobrać nową wersję dostosowaną do tabletu iPad za darmo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Garmin i Navigon prezentują nowości targach IFA GPS, Inne 2011-09-02 10:27 przez Wojtek Konopa

Podczas rozpoczynających się Targów IFA w Berlinie Garmin zaprezentuje nowe portfolio produktowe na rok 2012, zawierające również bogatą ofertę spółki-córki – Navigon. Na konferencji prasowej poprzedzającej otwarcie tegorocznych Targów IFA, poza prezentacją nowego portfolio, przedstawiona  zostanie również strategia rozwoju firmy na nadchodzący rok 2012.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kingston WiDrive już w Polsce Gadżety 2011-09-01 14:53 przez Wojtek Konopa

Kingston zwiększa możliwości iPada, iPhone’a oraz iPoda touch dzięki bezprzewodowemu dyskowi zewnętrznemu wykorzystującemu pamięć Flash.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange sport w nowej odsłonie Inne, Operatorzy 2011-09-01 13:12 przez Wojtek Konopa

Wszyscy dotychczasowi widzowie Orange sport info 1 września dołączą do grona użytkowników kanału Orange sport. W tym jednym kanale połączymy największe atuty obydwu dotychczasowych stacji: bogatą ofertę transmisji sportowych, najświeższe wiadomości ze świata sportu oraz szeroką dostępność - na ekranie telewizora, komputera i telefonu komórkowego. Program będzie nadawany 24 godziny na dobę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson wierzy w aplikacje w chmurze Technologie 2011-09-01 13:08 przez Wojtek Konopa

Bardzo wiele mówi się o cloud computingu w kontekście przedsiębiorstw, ale internauci  też korzystają z chmury.  W takim razie, co naprawdę oznacza to pojęcie?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wave Box Start Plus – nowe rozwiązanie w zarządzaniu informacją Inne, Technologie 2011-09-01 12:56 przez Wojtek Konopa

Operator sieci Plus uruchomił Wave Box Start Plus, pozwalający na kompleksowe zarządzanie reklamą i informacją na kilku ekranach podłączonych do internetu z dowolnego miejsca na świecie!

Przykład zastosowania rozwiązania. Współpraca Plusa  z TOPR i GOPR - serwis redagowany jest przez ratowników dyżurnych i pozwala m.in. na przekazywanie aktualnej prognozy pogody, informacji o poszukiwanych osobach, stopniu zagrożenia lawinowego itp.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung ogłasza wersję 2.0 systemu operacyjnego bada Inne 2011-09-01 12:20 przez Wojtek Konopa

Samsung Electronics ogłosił udostępnienie Software Development Kit dla systemu bada 2.0, pozwalającego na tworzenie aplikacji na autorski system producenta. bada 2.0 ma być istotnym czynnikiem w rozbudowie globalnej dystrybucji smartfonów z systemem bada, które uzyskały już znaczącą pozycję na rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ThinkPad tablet zaprezentowany w trakcie Lenovo DO TOUR Gadżety 2011-09-01 12:17 przez Wojtek Konopa

Firma Lenovo w trakcie trwającego projektu Lenovo Do TOUR (www.lenovodotour.com/pl) oficjalnie zaprezentowała wprowadzane na polski rynek tablety serii ThinkPad dla klientów biznesowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej z T-Mobile na pokładzie Inne 2011-09-01 11:34 przez Wojtek Konopa

Stratuje największy program edukacji filmowej, którego mecenasem został  T-Mobile. Projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej promuje dostęp społeczeństwa do kultury i popularyzuje wartości edukacyjne wśród młodzieży szkolnej. Patronat nad projektem objęli Minister Edukacji Narodowej, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Instytutu Sztuki Filmowej. Ambasadorami projektu zostali także znani aktorzy i reżyserzy, m.in., Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi i Jerzy Stuhr.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum